Maradona, Netflix'e Dava Açmayı Planlıyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dünyaca ünlü Arjantinli futbol yıldızı Diego Maradona Netflix'i dava etmeye hazırlanıyor.
3be72608-91cf-4de1-ad2b-ff97b9672266.jpeg.jpg

Netflix'te yayınlanacak olan "È stata la mano di dio" (Tanrının Eliydi) ismindeki film İtalyan Oscar ödüllü yönetmen Paolo Sorrentino tarafından yönetiliyor. Film, 80'lerde Napoli'de büyümenin kişisel bir tasviri olarak tanımlanıyor ve Maradona başarılı ve skandallı kariyerinin büyük bölümlerini Napoli'de geçirmişti.
Film açıklandığında Maradona'nın avukatı sosyal medya aracılığıyla Maradona'nın markasının kötüye kullanılması durumunda yasal işlem yapma olasılığını araştırdıklarını açıkladı.

'Tanrının Eliydi' tabiri Maradona'nın 1986'da FIFA Dünya Kupası'nda İngiltere'ye karşı yaptığı muhteşem golü topu sol yumruğuyla kaleye sokmasından dolayı ortaya çımıştı ve yayınlanması planlanan filmde bu olayın ne kadar yer alacağı ise henüz açıklanmadı.

Kaynak: Aftonbladet

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@xdragxx @MasacRE @Sherlock konu nasıl? Maradona'nın efsane golünün videosunuda ekledim :A yalnız zamanında bu gol sayılmamıştır herhalde? @Tolstoyevski ne de olsa yumrukla atmış golü :A
Bu golü sayıldı ve bu gol sayesinde dünya kupasını kazandılar final maçı olduğu için, daha sonra Maradona'ya röportajda elle gol attınız ne iş diye sordular o da ''O Tanrının eliydi'' diye cevap verdi :A

Şimdi VAR olduğu için sayılmaz ama VAR yokken hakemin gözünden kaçması doğal bazen. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu golü sayıldı ve bu gol sayesinde dünya kupasını kazandılar final maçı olduğu için, daha sonra Maradona'ya röportajda elle gol attınız ne iş diye sordular o da ''O Tanrının eliydi'' diye cevap verdi :A

Şimdi VAR olduğu için sayılmaz ama VAR yokken hakemin gözünden kaçması doğal bazen. :A
Va! Farketmedikleri için mi sayıldı anlamadım :eek:
Ah tahmin ettiğim gibi sonradan farkedilmiş demek ki :A @xdragxx
Konuyu tercüme ederken önce farklı anladım sonra Maradona'nın bu videosunu izleyince jeton düştü :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Maradona haksızdır büyük ihtimal, bir şey çıkacağını sanmam. :A
Daha detaylar tam açıklanmadan tetikte bekliyor. Gözdağıda vermiş oldu. Ona göre ayar çekerler onluk birşey varsa :A bana sanki sırf isimden yola çıktı diye bu fikre kapılmış gibi geldi ama tabi olaylar onunda yaşamış olduğu Napoli'de de geçiyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu Maradona bir kere Konami'yi de dava etmişti galiba. Oyunda benden izinsiz beni kullandınız diye mi ne :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu Maradona bir kere Konami'yi de dava etmişti galiba. Oyunda benden izinsiz beni kullandınız diye mi ne :A
Aynen orayıda zamanında dava etmiş. Galiba 2017 senesiydi.
Bu haberi Türkçe yapanda ilk fav10 :A başka sayfalarda türkçesini bulmadım. Doğru tercüme yapma adına kontrol ettim :A
İsveç medyasından aldım.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynen orayıda zamanında dava etmiş. Galiba 2017 senesiydi.
Bu haberi Türkçe yapanda ilk fav10 :A başka sayfalarda türkçesini bulmadım. Doğru tercüme yapma adına kontrol ettim :A
İsveç medyasından aldım.
İşte forumumuz ne kadar büyük kanıtı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi