'Maraşlı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EpYD8WeXEAQ1h-R

'Maraşlı'nın dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un, kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar'ın yer aldığı dizi Pazartesi akşamları ekrana gelecek.

'Maraşlı' ilk bölümüyle 11 Ocak Pazartesi 20.00''de ATV'de başlıyor!

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
4 ocak başlasaydı dizi için daha iyiydi, 11 ocakta bütün diziler geri dönüyor başlangıcı daha zor olacak ama senaryosu ve kalitesi iyiyse fark etmez güzel reyting alır.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
Kendi yağında kavrulur bence.
Yasak Elma dan sonra bakarım :Z
------

EpYD8WeXEAQ1h-R

'Maraşlı'nın dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un, kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar'ın yer aldığı dizi Pazartesi akşamları ekrana gelecek.

'Maraşlı' ilk bölümüyle 11 Ocak Pazartesi 20.00''de ATV'de başlıyor!

Çukuru etkileyeceğini düşünüyorum

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: baron

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Çukur, Sefirin Kızı, Yasak Elma, Uyanış: Büyük Selçuklu, Survivor bütün bunların karşısında 4 reyting alırsa başarıdır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Sonunda pazartesi günü biraz da olsa heyecanlanıyor. İzlemeyeceğim ama tutmasını isterim zira şu 4 dizi arasında dönen yarıştan içime ikrah geldi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Umarım tutar dizi, pazartesi yarışına bir heyecan gerekiyor. İzleyebilirim aslında diziyi ama dizi listem epey kabarık. Belki yaza bakabilirim, kadrosu için tutsun istiyorum. Şimdiden bol şans ve bol reyting diliyorum. Yolları açık olsun..

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Umarım Pazartesi kendine yer bulur. Tutmasını istediğim bir proje ama kitlesi benzer iki iş var ve çok yüksek alacağını düşünmüyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dizinin iki başrolü de favori oyuncularımdan olmasına rağmen sanırım izlemeyeceğim, belki şans veririm. Bence aşırı yüksek oranlar almaz ama kendi yağında kavrulur.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Keşke bu Pazartesi günü yayına başlasaydı, hem iki dizi hem de MasterChef olmayacaktı. Ama izlenecek olan içerik bir şekilde yine izlenir.

Alina Boz ve Burak Deniz için tutmasını istediğim bir proje, umarım tutar ve Pazartesi gününe yeni bir heyecan katar.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Keşke bu Pazartesi günü yayına başlasaydı, hem iki dizi hem de MasterChef olmayacaktı. Ama izlenecek olan içerik bir şekilde yine izlenir.

Alina Boz ve Burak Deniz için tutmasını istediğim bir proje, umarım tutar ve Pazartesi gününe yeni bir heyecan katar.
Yasak Elma ve Çukurun fişini çekecek dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma ve Çukurun fişini çekecek dizi
Pazartesi günü yayına başlayan her dizi için 'Yasak Elma'nın fişini çekecek diyorlar ama dizi halen daha zirvede hem de zorlu gün olmasına rağmen 7+ reyting alıyor. :Z

Çukur'un finalini biraz erkene alır o kadar. :A

• Harika

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Pazartesi günü yayına başlayan her dizi için 'Yasak Elma'nın fişini çekecek diyorlar ama dizi halen daha zirvede hem de zorlu gün olmasına rağmen 7+ reyting alıyor. :Z

Çukur'un finalini biraz erkene alır o kadar. :A
Unutmuşum senarist hapishaneyi ele aldı ama inşallah düşürür o diziyi cidden o karakterler ile +7 reytingi asla hak etmiyor izleyende fragman ilgi çekici olduğu için izliyor zaten önceden bende izlerdim de artık değmiyor

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Unutmuşum senarist hapishaneyi ele aldı ama inşallah düşürür o diziyi cidden o karakterler ile +7 reytingi asla hak etmiyor izleyende fragman ilgi çekici olduğu için izliyor zaten önceden bende izlerdim de artık değmiyor
Yasak Elma'mı 7+ reytingi hak etmiyor? :eek:

• İlginç