'Maraşlı'nın Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak? | ATV

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560

ATV'nin yeni dizisi 'Maraşlı'nın tekrarları ne zaman yayınlanacak?

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı, kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Serhat Kılıç, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, ve Bedriye Rosa Çelik'in yer aldığı dizi ilk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Dizinin hafta içerisinde ekrana gelecek tekrarları ise şu şekilde: (Yayın akışı güncellendikçe konu güncellenecektir.)
  • Pazartesi: 22.30
  • Salı: 22.45
  • Çarşamba: 02.00
  • Perşembe: 22.45
  • Cuma: 01.15
  • Cumartesi: 10.00 / 15.20 / 00.20
  • Pazar: 15.50
'Maraşlı' ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de ATV'de!
Desenize Maraşlı zehirlenmesi yaşayacağız 🤢

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Huyum kurusun bir kere izlediğim dizinin tekrarına bakmayı sevmem en son Asmalı Konağı o şekilde izlemiştim ama o da izlenirdi yani :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Huyum kurusun bir kere izlediğim dizinin tekrarına bakmayı sevmem en son Asmalı Konağı o şekilde izlemiştim ama o da izlenirdi yani :A
Bu sezon nedense ben çok yaptım bunu. :( Masumlar Apartmanı'nı ilk bölüm tekrarlarının neredeyse hepsini izledim, Sadakatsiz, Çocukluk, Gönül Dağı... :A Ama daha yapmam gibi. :F

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım yüklerler:Z Evet ya o kötü oluyor :(
Mesajını şimdi gördüm. Dizilerin maliyeti yüksek ve bu rakamı yayın günü karşılayamıyorlar. O yüzden bazı dizilerin bölümleri Türkiye'ye kapalı diye biliyorum. Özet ve tekrarlar ile de zar zor ulaşıyorlar sanırım maliyete bazı diziler.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Mesajını şimdi gördüm. Dizilerin maliyeti yüksek ve bu rakamı yayın günü karşılayamıyorlar. O yüzden bazı dizilerin bölümleri Türkiye'ye kapalı diye biliyorum. Özet ve tekrarlar ile de zar zor ulaşıyorlar sanırım maliyete bazı diziler.
Sorun değil :) Demek ondan. Hangi diziler acaba onlar merak ettim :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy