'Maraşlı'nın Çekimleri Başladı! | ATV

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
atv-yeni-donem-2020-3.jpg

ATV'nin yeni dizisi 'Maraşlı'nın çekimleri başladı!

Tims & B Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın oturacağı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrolünde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer alacağı dizinin kadrosuna Melis İşiten, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Abdül Süsler, Cemil Büyükdöğerli ve Bedriye Roza Çelik gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

Bir fedai hikayesi olarak tanımlanan 'Maraşlı' yakında ATV'de!

Dizinin cuma günü olma ihtimali varmı hercai yi kışkılar mıı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma ya zarar vermesin bir annenin günahı da öyle eğer bir annenin günahı pazartesi olursa 2 diziö olur yasak elma bir annenin günahı
Yasak Elma'nın kemikleşmiş bir izleyici kitlesi var artık. 4 - 5.5 altına düşmez kolay kolay. Diğer kanallarda yarışa girmek isterler, en iddialı işlerini koyabilirler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalını her ne kadar sevmesem de Burak ve Alina için mecbur izleyeceğim. Doğru gün seçimi ile tutacağını düşündüğüm bir proje. :bhr: Yolu açık, reytingi bol olsun.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pazartesi koyacak büyük ihtimalle kanal ama bence cumartesi daha iyi olur

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bende bekliyorum, hem de ilk duyurulduğundan beri... :A İlk Kenan'ın adı geçmişti, en son Burak ile anlaştılar... Karakteri çok merak ediyorum.

Bende ya nasıl bir ddizi olacak çok merak ediyorum sadece kenan değil bir kaç isim daha geçmişti dimi :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yüksek bütçeli bir iş. Hafta sonu yayınlanmaz bence. Pazartesi'ye koyar, olur da Hercai'de düşük giderse Cuma'ya da koyabilir belki.
Hercai vadesini doldurdu artık bitsin cuma Babil ve Kırmızı Oda ya dokunmasın yeter. :A ve hercai biterse babil bebeğim yükselir mi sen ee @Emre Ozansoy

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bana da zaten pazartesi gibi geliyor ancak işi zor olur. Senaristi Söz ve Poyraz Karayel yazmış diye okudum bir yerde
Aynen Poyraz Karayel ve Söz'ün senaristi yazıyor. Ben bu sezon "zor" kelimesini pek kullanmak istemiyorum. İzleyicinin ne izleyeceği belli olmuyor... :(