Manchester City, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Turlayan Taraf Oldu!

Sizce hangi takım tur atlar?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
City-Madrid.jpg

UEFA Şampiyonar Ligi son 16 turu ilk maçını 2-1 kazanan Manchester City, rövanşta da Real Madrid'i aynı skorla mağlup etti ve çeyrek finale yükseldi.

Manchester City'nin gollerini 9. dakikada Raheem Sterling ve 68. dakikada Gabriel Jesus kaydetti. Real Madrid'in tek golünü ise 28. dakikada Karim Benzema kaydetti.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock beycim ev sahibi ekip dedim ama madrid te tur atlayabilir keşke iddia usulü birşey yapsaydınız. :Z

Forum anketlerinde seçeneklerin daha net olması bence daha iyi oluyor yoldaşım. :A

Bu arada Pep turlar demişsin...

Pep.jpg

Neden GS? :A

Real Madrid dedim ankette :A

Real Madrid bizi yenmişti de o geldi aklıma... Belhanda'lı Real Madrid maçı ile hatırlatmasını yapmak istedim Şampiyonlar Ligi'nin geri dönüşünü. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen var ya sen, ne büyük adammışsın bee... Yokluğunda önemin daha da belli oldu. Senin yanında en iyi stoperlerden biri olarak görülen Varane, sen yokken oldu sana Semih Kaya.

15930734256228.jpg

Dün maçın büyük bölümünde City çok üstündü fakat Ramos olsa maç farklı olabilirdi. City'nin iki golü de defansa pres yapıp hataya zorlayarak geldi. O iki gol dışında kalecinin de diğer oyuncuların da o tarz hataları oldu. Oyunlarını bunun üzerine kurmuşlar çünkü. Ramos olsa defanstan topu çıkarma işini o yapacaktı ve o konuda usta bir isim kendisi. O yüzden aynı şekilde olmazdı dünkü maç. City de daha farklı bir plan uygulardı, Real de topu ileriye taşımakta bu kadar zorlanmazdı. Sonuçta yine City kazanabilirdi tabi ama daha başka bir şekilde ilerleyen bir maç izleyecektik muhtemelen.