Manchester City - PSG | UEFA Şampiyonlar Ligi 21-22 Sezonu - 5. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

UEFA Şampiyonlar Ligi 2021-22 Sezonu 5. Hafta maçında Manchester City ile Paris Saint German karşı karşıya geliyor.

Saat 23.01’de başlayacak mücadele Acun Ilıcıla’nın platformu EXXEN’den naklen yayınlanacak.

2EDEA30F-4523-4873-83C9-A9512DD4EAE1.jpeg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
🎈 Pepsi yine bir şey yapamamış anlaşılan :A @MEnes @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD
Futboldan anlamayan veya futbolu gözüyle izlemeyenler Messi bir şey yapamamış derler ama gerçek çok başkadır... :A
------

Her şey bu yorumumla başladı. @MEnes hiç sevinmemeliydi Messi'ye. :A
Messi maçı varsa ben her daim sevinirim ve izlerim... Kazanmış kaybetmiş bir önemi yok. Kazanırsa esktra bir sevinirim tabi ama yine de KRAL'ım oynadıkça onu izlemeye devam edeceğim... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Futboldan anlamayan veya futbolu gözüyle izlemeyenler Messi bir şey yapamamış derler ama gerçek çok başkadır... :A
------

Messi maçı varsa ben her daim sevinirim ve izlerim... Kazanmış kaybetmiş bir önemi yok. Kazanırsa esktra bir sevinirim tabi ama yine de KRAL'ım oynadıkça onu izlemeye devam edeceğim... :A
Maçı maalesef canlı izledim, isim yapmış yorumcuları da dinledim. Kendisi için en doğru karar devre arasında Barcelona'ya dönüp sezon sonunda jübile yapması olacaktır... ☹️✍️☹️✍️

• İlginç
Reactions: MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
------

Maçı maalesef canlı izledim, isim yapmış yorumcuları da dinledim. Kendisi için en doğru karar devre arasında Barcelona'ya dönüp sezon sonunda jübile yapması olacaktır... ☹️✍️☹️✍️
Maçın en az koşanı olmuş bile olabilir :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
HAHAHAHAHA adlı gülme efektinden başka hiçbir şey söylememem bu cümlelere... :A İsim yapmış yorumcular demen ise ayrı güldürdü... :A
------

Maçın en az koşanı olmuş bile olabilir :A
Koşmak futbolda önemlidir ama gol attırmak, gol atmak ve hücumda gerektiği yerde koşmak çok daha önemlidir... Poşet çöpü oyun düzenini öyle bir kurmuş ki boş koşmanın hiç bir manası yok zaten... Messi de bunların hepsinin bilincinde...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
HAHAHAHAHA adlı gülme efektinden başka hiçbir şey söylememem bu cümlelere... :A İsim yapmış yorumcular demen ise ayrı güldürdü... :A
------

Koşmak futbolda önemlidir ama gol attırmak, gol atmak ve hücumda gerektiği yerde koşmak çok daha önemlidir... Poşet çöpü oyun düzenini öyle bir kurmuş ki boş koşmanın hiç bir manası yok zaten... Messi de bunların hepsinin bilincinde...
Yeter artık savunma şu Pepsi'yi be adam.. 4 aydır bir gol mü ne atmış.. @Sherlock @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yeter artık savunma şu Pepsi'yi be adam.. 4 aydır bir gol mü ne atmış.. @Sherlock @MasacRE
4 ay sezon başlangıcı demek adamın 8 golü var lan... Ve sezona geç başladı, sakatlandı, bir ton badire atlattı ama yine de yine Kral olduğunu gösteriyor... Ve şunu söyleyebilirim ki şov daha yeni başlıyor...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Burak Yılmaz 2 gol 3 asist
Lionel Messi 1 gol 0 asist.

Ve @MEnes bu adamı hâlâ savunuyor...
Ulan adam 6 maç oynadı ligde nerdeyse yüzde 80ini sakat sakat oynadı zaten... Ve o maçlarda bile takımın gol atmasa bile bireysel istatistik olarak en iyisiydi... Tabi ki savunacağız, vallahi bu adam futbolu bırakana kadar onun yanındayız...

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
4 ay sezon başlangıcı demek adamın 8 golü var lan... Ve sezona geç başladı, sakatlandı, bir ton badire atlattı ama yine de yine Kral olduğunu gösteriyor... Ve şunu söyleyebilirim ki şov daha yeni başlıyor...

Burak Yılmaz 2 gol 3 asist
Lionel Messi 1 gol 0 asist.

Ve @MEnes bu adamı hâlâ savunuyor...
Pepsi bile kendini bu kadar savunamaz :A MEnes kafayı yemiş.. @Sherlock @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes