2020 Malcolm & Marie - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

HaoAyA.png

Malcolm & Marie

Tür:
Dram, Romantik
Süre: 106 dakika

Yönetmen: Sam Levinson
Senaryo: Sam Levinson

Oyuncular:
Zendaya
John David Washington

IMDb Linki

Puanlar:

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok güzel bir görüntü yönetmenliğine sahip ve Zendaya'nın varlığıyla ilgi çekici bir film olsa da ne yazık ki senaryo olarak çok zayıf. İki karakteri de son derece itici ve iki saat boyunca sürekli kavga eden -arada bir de öpüşüp koklaşan- bir çifti izlemek gereksiz yorucu.

Tam yorum: Malcolm & Marie (2020)

4/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
İki kişinin olduğu bir filme göre süresi aşırı uzun geldi.

Sürekli değişen ruh halleri ve küfür edişleri de seyir zevkini düşürüyor.

3/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
İki kişi, tek gece, tek mekan. Çekimler ve oyunculuklar iyiydi ancak diyaloglar beni çok yordu. Filmin temposu çok dalgalıydı ve sürekli aynı şekilde ilerliyordu. Önce birbirlerine bağırıyorlar sonra sakinleşip aşk yaşıyorlar ardından tekrar bağırmaya başlıyorlar.

John David Washington ve Zendaya ikilisinin olduğu filmden daha sağlam bir şey beklerdim.

4/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İki kişinin olduğu, ilişkiye yoğunlaşılan bir film olduğunu duyunca Marriage Story gibi bir şey beklemiştim ama beklentiyi bayağı yüksekte tutmuşum anlaşılan. Netflix'te karşıma çıkmasa asla dönüp bakmayacağım bir film. Zendaya çok güzel, John David Washington çok iyi ama sadece o kadar. Bir de görüntü yönetimini beğendim.

Tek mekanda geçen filmleri izlemeyi severim. Sadece o anda kalmamı sağlar ama bu filmi izlerken sürekli ne zaman bitecek diye süreye baktım. Sürekli kavga halindeler, sonra duruyorlar, sonra tekrar devam falan çok sarmadı beni maalesef. Halbuki Zendaya faktöründen dolayı beklentim de yüksekti ama ertelemiştim hep. :(

3.5/10

• Beğendim
Reactions: bazinga