Klasik Malcolm in the Middle - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2000 ve 2006 yılları arasında Amerika'da Fox kanalında yayınlanan Malcolm in the Middle, adını televizyon tarihinin unutulmaz komedileri arasına yazdırmayı başardı. En iyi komedi dizisi ödülü adaylığı dahil olmak üzere 33 kez Emmy'ye aday gösterilen dizi 7 sezonluk yayın süresi boyunca 7 Emmy ödülü kazandı. Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston'ı televizyon ve sinema dünyasına kazandırması da dizinin en önemli yanlarından biri oldu...

Bu başlıkta diziyle ilgili yorumları yapabilirsiniz...

rsz_malcolm_in_the_middle_s5.jpg

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben bu dizinin başlığını daha önceden açtım sanıyordum, açmamışım meğer. :)

Uzun bir aranın ardından üçüncü sezonu bitirdim, önceki sezonlar gibi keyifli gibi bir sezondu. Dizinin en sevdiğim kısımları açık ara giriş kısımları. Çoğu zaman girişte kahkaha atıyorum ama devamı o kadar da komik olmayabiliyor. :A Yine de bölümlerin hepsine 7 veya 8 verdim sezon içinde.

Bryan Cranston burada da muhteşem. Buradaki karakterle Walter White'ın aynı adam tarafından canlandırıldığına inanmak zor. İyi komedi oynayan her şeyi iyi oynar tezinin en somut örneklerinden biri. Gerçekten çok büyük oyuncu... Tabii dizinin çok da ön planında olmadığını daha çok çocuklar üzerinden gittiğini söylemek lazım. Yalnız büyük çok Frances hikayenin çok dışında kalıyor. Bu sezon hikayesini yine değiştirmişler ama yine olmamış. Aileyle yakınlaşıyordur umarım gelecek sezonlarda. Onun kısımlar çok sıkıcı geçiyor...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Disney+'a geldi dizi sonunda. :Z

4. sezon yarım kalmıştı, buradan devam ederim. :Z

Darısı Married... with Children'ın başına inşallah...