Makbule Kosif 'Yeni Hayat'tan Ayrıldı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eg-giArX0AAFc3k

Makbule Kosif 'Yeni Hayat' senaryo ekibinden ayrıldı!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylaştığı yapımın 3. bölümden itibaren senaristliğini üstlenen Makbule Kosif ani bir karar ile senaryo ekibinden ayrıldı.

Dizinin senaryosunu ise 'Gülperi' ve 'Bizim Hikaye' gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Hatice Meryem ve Nuriye Bilici kaleme almaya devam edecek.

'Yeni Hayat' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Angelica

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Henüz 3.bölümü izlemedim ama tarzı olmayan bir işti konudan sapıp diziyi klasik bir hale getirecekti belli ki ve ekip önlem aldı diye tahmin ediyorum. Yeni isimler ise başarılı tercih. :D

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
İleri görüşlülermiş baya ilerde daha fazla batırır diziyi diye şimdiden göndermişler :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Henüz 3.bölümü izlemedim ama tarzı olmayan bir işti konudan sapıp diziyi klasik bir hale getirecekti belli ki ve ekip önlem aldı diye tahmin ediyorum. Yeni isimler ise başarılı tercih. :D
Sevgili senaristin adını duyunca izlemeyi düşünüyordum, vazgeçtim. Klasik bir hale getirir sonrasında diye. Artık gönül rahatlığı ile izlemeye başlayabilirim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yazık Makbule daha geçenlerde Instagram’dan hikaye atmıştı senaryo toplantısı diye. :A Belli ki yazdığı diğer bölümler boşa gitti. :A 3.bölüm fena değildi ama bu diğer bölümlerde yine saçmalamayacağı anlamına gelmiyor. :A

Hatice Meryem harika bir isim ama daha önce dram yazdı mı hatırlamıyorum. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu dizinin ilacı Ethem Özışık. Şuan bir dizi yazıyor mu bilmiyorum ama neden düşünmediler anlamadım :(

• Beğendim
Reactions: Angelica