Mahsun Kırmızıgül: "Erkek Oyuncu Bulamıyorum!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,377
Puanı
1,061
GE6gP0BWEAADaY7

'Güzel Atlar Diyarı' dizisiyle yıllar sonra ekrana iş yapmaya hazırlanan Mahsun Kırmızıgül'den sitem!

Medyapım ve Boyut Film yapımcılığında hazırlanan, başrollerinde Halil Ergün, Meltem Cumbul, Nergis Öztürk, Melis Birkan, Çağla Şimşek, Eren Vurdem, Güven Murat Akpınar gibi isimlerin yer alacağı dizinin başrol erkek oyuncusunun bir türlü bulunamadığı için yeni sezona ertelenme ihtimali olduğu açıklandı.

Mahsun Kırmızıgül'ün açıklaması:
“Bu ülkede çok oyuncu yok. Sektörde binlerce insan var ama sinemayı bilen yok. Erkek oyuncu bulamadım ben. Dijital platformlar da hayatımıza girdiği için iyi olanlar da çalışıyorlar. Bir çok dizide kullandığım arkadaşlarım da zaten şu an star oldular diyebilirim. Aradığım özellikte oyuncular bulamıyorum. Eğitimli, text okuyabilecek, yetenekleri olan bir oyuncu arıyoruz. Aşırı yakışıklı olmasına gerek yok. Eksikleri olabilir bunları ben tamamlarım… Gerçekten tiyatro kökenli ya da konservatuvar geçmişi olan birisini arıyorum ama bulamadım. Seneye ertelenebilir sırf bu yüzden."

Heyatım konu erkekse senden danışmanlık hizmeti alabilir :F

Gerçi mahsunun da zevki iyi yani çağlar Ertuğrul, barış arduç, onur tuna, ali ersan duru vb. Hep onun keşfi. Acaba patlatmak için nasıl deneme çekimleri yaptı :A :A
Parlak aramadığın için bulamıyorsun canım. E kendin oyna.

Heyatım konu erkekse senden danışmanlık hizmeti alabilir :F

Gerçi mahsunun da zevki iyi yani çağlar Ertuğrul, barış arduç, onur tuna, ali ersan duru vb. Hep onun keşfi. Acaba patlatmak için nasıl deneme çekimleri yaptı :A :A
Nasıl yapmış olabilir? :A

Gelsin çalsın kapımı yardım istiyorsa. :Z