Mahkum - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir kaç takıntılı fanın FOX'un Twitter hesabının altına hala daha Son Yaz diye yazması... Dizi biteli ne kadar oldu ama bunların derdi hala daha bitmedi. :A

Tanıtıma gelecek olursak beklentimin baya üstünde ve bayağı iddialı olmuş. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ikilisini izlemek için sabırsızlanıyorum. Gün olarak en uygunu Çarşamba gibi gözüküyor, Kanunsuz Topraklar biterse direkt yerine gelir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
son yıllarda çok fazla savcı gördük. son yıllarda bu dizileri izleyen tüm çocuklar ileride savcı olmak isteyecek. :-) bu dizinin potansiyeli var bence. çarşamba yada cuma akşamı olursa eskiyen dizilerden reyting çalarak sezona damga vurur.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Bir kaç takıntılı fanın FOX'un Twitter hesabının altına hala daha Son Yaz diye yazması... Dizi biteli ne kadar oldu ama bunların derdi hala daha bitmedi. :A

Tanıtıma gelecek olursak beklentimin baya üstünde ve bayağı iddialı olmuş. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ikilisini izlemek için sabırsızlanıyorum. Gün olarak en uygunu Çarşamba gibi gözüküyor, Kanunsuz Topraklar biterse direkt yerine gelir.
Sanki Son Yaz çok orijinal de :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Seray 1 saniyelik görünmüş yine. :T: İsmail Hacıoğlu diziyi sırtlayacak anlaşılan. Yayın günü çarşamba olmalı kesinlikle. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu tanıtım güzel olmuş, çarşamba günü Sadakatsiz ile karşı karşıya gelmez yapımdan dolayı. Çok büyük ihtimalle perşembe akşamı izleyeceğiz diziyi. Böyle ikiz dizilerini pek sevmiyorum ben, bakalım belki şans veririm..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diğer fragmanlar gibi bu da iyi görünüyor. İlgimi cezbetmedi değil itici Şirin'ine rağmen en azından ilk bölüme bakacağım galiba. :A @kerem

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Diğer fragmanlar gibi bu da iyi görünüyor. İlgimi cezbetmedi değil itici Şirin'ine rağmen en azından ilk bölüme bakacağım galiba. :A @kerem
Avukat rölünü canlandıracak ama. Kötü bir karakteri canlandırsaymış keşke. Şirin'e iyi olmak yakışmayacak. Kıvırcık saçlarından da eser yok şimdi. :(

• Güldürdün
Reactions: Aserat