Mahkum - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hkc65o8.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Mahkum'un ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş'in uyarladığı dizinin başrollerinde; Onur Tuna, Seray Kaya ve İsmail Hacıoğlu yer alıyor.

Mahkum, yakında FOX'ta başlıyor!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman çok iyi olmuş. Beğendim. İsmail Hacıoğlu ikiz karakterleri canlandırıyor. :eek: İlginç olacak gibi.

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Onur un bıyığı hariç tam tamına uyarlamış tek bozan şey Onurun bıyığı :A İsmail role harika uymuş bayıldım orjinalini izlemiş biri olarak güzel uyarlamışlar
------

Fragman çok iyi olmuş. Beğendim. İsmail Hacıoğlu ikiz karakterleri canlandırıyor. :eek: İlginç olacak gibi.

Evet ikiz kardeşler orjinalina bayılmıştım çok seveceksiniz bence mutlaka izleyin :D

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Enişteee )::

Dediğim gibi bu sezon izleyeceğim tek fox dizisi,tanıtım çok iyi.

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İzleyeceğimi sanmıyorum ama iyi görünüyor. Uğraş Güneş'i genellikle komedi yapımlarından biliyoruz ama böyle farklı bir projede de iyi iş çıkarmış gibi. KT'nin durumunu ve başka gün kalmadığını düşünürsek çarşambaya geleceği kesin.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Güzel ve ilgi çekici bir tanıtım olmuş. İzlemeyi düşünmüyordum ama diğer fragmanları da beğenirsem şans verebilirim diziye.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dönem dizisi olmayacak mıydı, ben mi yanlış hatırlıyorum? (b)

İsmail Hacıoğlu'nun ikiz karakterleri canlandırması ilginç olacak gibi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Enişte kilit noktalardan biri
------

Hayır dönem dizisi değil Defendat dizisinden uyarlama :D
İşte bu dizinin
Ekli dosyayı görüntüle 111178
Başka bir dizi ile karıştırdın sanırım. Bu dizi için hiç dönem lafı geçmedi. :bilmem:
Bakındım şimdi, konusu iddialı duruyor umarım güzel uyarlamışlardır. Fragman pek etkilemedi beni, bu hikayeye çok daha dikkat çekici bir tanıtım yapabilirlermiş oysaki. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bakındım şimdi, konusu iddialı duruyor umarım güzel uyarlamışlardır. Fragman pek etkilemedi beni, bu hikayeye çok daha dikkat çekici bir tanıtım yapabilirlermiş oysaki. :D

Hemde çok İddiali sana orjinalini şiddetle tavsiye ederim ben soluksuz izlemiştim :D dediğim gibi Onurun bıyığı dışında güzel ve tam uyarlamışlar

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
YouTube kanalına yükledikleri fragmanın açıklamasında şöyle yazıyor. İdam cezası olmaz diye düşünüyordum bizim uyarlamada. :A
Mahkum, geçici bir hafıza kaybı geçiren Savcı’nın yaşadıkları konu alınıyor.

Hapishaneye atılan ve cinayet ile suçlanan Savcı için idam kararı çıkar. Bu karar sonrası kendisinin suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışan Savcı'nın hikayesini konu alan Mahkum yakında FOX'ta!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hemde çok İddiali sana orjinalini şiddetle tavsiye ederim ben soluksuz izlemiştim :D dediğim gibi Onurun bıyığı dışında güzel ve tam uyarlamışlar
Orijinali tamamlandın mı yoksa devam ediyor mu? :D Umarım bizde de uyarlama iyi olmuştur, ilgi görür bu hikaye başarılı olunursa.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
YouTube kanalına yükledikleri fragmanın açıklamasında şöyle yazıyor. İdam cezası olmaz diye düşünüyordum bizim uyarlamada. :A

Oo tam tamına uyarlamışlar çok iyi dizinin kilit konusundan biri olması lazımdı :D
------

Orijinali tamamlandın mı yoksa devam ediyor mu? :D Umarım bizde de uyarlama iyi olmuştur, ilgi görür bu hikaye başarılı olunursa.

Tamamladım tüm bölümleri izledim ben izleyince daha iyi yorumlarım ama tanıtıma göre tam uyarlamışlar diyebilirim :D
------

Hafıza kaybı mı? :F FOX adalet ve hafıza derken iki diziyi birleştirmiş. :A

Evet dizinin kilit noktalarından biride hafıza kaybı ya ben çok sevmiştim orjinalini ya :D