Mad Max: Furiosa Filminin Başrolleri ve Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Anya-Taylor-Joy-furiosa-mad-max-fury-road-750x400.jpg

2015 senesinde vizyona girmiş olan "Mad Max: Fury Road" ile Mad Max serisini popüler kültür ile tanıştıran George Miller, seriyi yeni bir film ile bir üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde, "Fury Road"da Charlize Theron'un canlandırmış olduğu "Furiosa" karakterinin gençliğini anlatacak filmde Furiosa karakterinin gençliğini Anya Taylor-Joy'un üstleneceği açıklandı.

Filmde Anya Taylor Joy'a ise The Avengers serisinde canlandırdığı "Thor" karakteriyle kitlelerce büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Chris Hemsworth eşlik edecek. Filmin kadrosundaki bir diğer önemli isim ise Yahya Abdul-Mateen II.

furiosa-cast.jpg

Filmin yapımcısı Warner Bross, hazırlıkları devam eden "Furiosa" filminin vizyon tarihinin en erken 23 Haziran 2023'te olacağını açıkladı. Filmin Türkiye'deki vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Anya'nın hatrına ilk filmi hatta tüm seriyi yeniden izleyip bu filme hazırlanabiliriz. :A @MEnes @Dosi
Fury Road'ı zaten izlemiştim de ilk 3'lemeyi izler miyim bilemiyorum... :A Zaten Furiosa ilk 3'lemede yer almayan bir karakterdi o yüzden Fury Road'ı izlemiş olmak yeterli sanki... :A

Anya Taylor Joy'un bu seriye gelmesi ve Furiosa olması ise gerçekten etkileyici bir film daha izleyeceğimizi gösteriyor... :A Ama vizyon tarihi çok geç be... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Fury Road'ı zaten izlemiştim de ilk 3'lemeyi izler miyim bilemiyorum... :A Zaten Furiosa ilk 3'lemede yer almayan bir karakterdi o yüzden Fury Road'ı izlemiş olmak yeterli sanki... :A

Anya Taylor Joy'un bu seriye gelmesi ve Furiosa olması ise gerçekten etkileyici bir film daha izleyeceğimizi gösteriyor... :A Ama vizyon tarihi çok geç be... :A
İşinize gelmeyince oyuncu değil yönetmen ve senaryoya bakıyorsunuz, işinize gelince oyuncu önemli etken oluyor :A ne güzel vay be :A @Tolstoyevski

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fury Road filmi harikaydı, soluksuz izlediğimi hatırlıyorum. O görüntüleri, yönetmenliği hala gözlerimin önünde. Yeni filmini de merakla bekliyorum, daha çok varmış...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İşinize gelmeyince oyuncu değil yönetmen ve senaryoya bakıyorsunuz, işinize gelince oyuncu önemli etken oluyor :A ne güzel vay be :A @Tolstoyevski
Yoo Fury Road'un yönetmeni George Miller dedem yapıyor bu filmi. Ona zaten baktım. Senaryosunu da yine o yazıyor. Oyuncu da sevdiğim bir oyuncu olunca gayet film ilgimi iyice çekmiş oluyor... :A Ki 2015'te devam filmi duyurusu yapmıştı ve davalık falan olmuştu. Ben Wasteland olarak devam filmi bekliyordum, Furiosa'nın filmini yapıyor. Yani filmle ilgili bilgilerim yeni değil... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yoo Fury Road'un yönetmeni George Miller dedem yapıyor bu filmi. Ona zaten baktım. Senaryosunu da yine o yazıyor. Oyuncu da sevdiğim bir oyuncu olunca gayet film ilgimi iyice çekmiş oluyor... :A Ki 2015'te devam filmi duyurusu yapmıştı ve davalık falan olmuştu. Ben Wasteland olarak devam filmi bekliyordum, Furiosa'nın filmini yapıyor. Yani filmle ilgili bilgilerim yeni değil... :A
Tamam inandım ikna oldum :A baya bilgi verdin :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes