Mabel Matiz Yeni Klibini Hangi Şarkıya Çekecek?

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
images

Ünlü şarkıcı Mabel Matiz, geçen yıl çıkardığı ‘Maya’ albümünün 4. klibini Sarmaşık, A Canım ve Mendilimde Kırmızım Var şarkılarından sonra Çukur şarkısına çekeceğini duyurdu.

Ayrıca Matiz; sonraki klibin yani Boyalı da Saçların’ın klibinin hikayesinin dinleyicilere bırakıldığını, yollanan fikirlerden şarkıyla uyumlu olan bir tanesini seçeceklerini belirtti.

Seçilen şanslı kişi klibin çekim sürecine tanıklık edecek.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neden Fırtınadayım'a klip çekmemekle diretiyor?? Bişey dicektim de neyse:T: Comme un animal bari klip çek :T: Evet iki şarkıya da çooook zor klip cekilir:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Albümdeki sevdiğim şarkılardan biriydi ya sevindim :ZinşAllahh fırtınadayım klibide gelir

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adam albümü iyi değerlendiriyor, bundan sonra Fırtınadayım şarkısına da klip gelir ve sonlanır tahminen. :X

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Neden Fırtınadayım'a klip çekmemekle diretiyor?? Bişey dicektim de neyse:T: Comme un animal bari klip çek :T: Evet iki şarkıya da çooook zor klip cekilir:A
Boyalı da Saçların iyidir :A
Albümdeki sevdiğim şarkılardan biriydi ya sevindim :ZinşAllahh fırtınadayım klibide gelir
Adam albümü iyi değerlendiriyor, bundan sonra Fırtınadayım şarkısına da klip gelir ve sonlanır tahminen. :X
Önce Çukur kliplenecekmiş ve çalışmalara başlanmış. O sırada da Boyalı da Saçların’ın klip hikayesi belirlenecekmiş. Konuyu düzenledim. :)

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Boyalı da Saçların iyidir :A

Çukursa dinlemem :A
Ben de bu şarkıyı dinlemedim keşke Boyalı da Saçların, ardından Fırtınadayım klibi çıksaydı. :A Şimdi Fırtınadayım işinden umutlu değilim daha bu çıkacak sonra diğeri ohoo :(

• Güldürdün
Reactions: denizz19