Müge Anlı'dan 'Güven Bana' Açıklaması!

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
53,362
34,193
1,061
İstanbul


ATV'nin başarılı ekran yüzü Müge Anlı'dan Güven Bana açıklaması!

Yıllardır gündüz kuşağına damga vuran programının ardından bu yaz Güven Bana'yla da izleyici karşısına çıkan Anlı, bugünkü canlı yayınında gün değişikliği haberini izleyicilerine duyururken yarışmanın kendisine neler kattığıyla ilgili yorumlarda da bulundu.
"Sabaha kadar Güven Bana'nın bantlarını izledim. Çok ilgiyle takip ettiğinizi biliyorum. Bu hafta Perşembe günü değil. Çünkü biliyorsunuz Perşembe günü yeni sezonda Çukurova'nın günü. Biz yazın Çukurova dizisinin yerini almıştık. Bu hafta Cumartesi günü. Böyle rahat rahat saat 8'de oturup Güven Bana'yı izleyebilirsiniz. Bu hafta çok şaşıracaksınız, gerçekten izlemenizi tavsiye ediyorum.
"O yarışmayı çekmek de çok şey kattı hayatıma. Sanki bu programa konu olan kişiler daha çok toplumun çok farklı kesimi gibi algılanıyor. Biz biliyoruz öyle olmadığını, çok hayatımızın içinden figürler olduğunu ama bazıları için farklı. Yani toplumun işte yüzde kaçı gibi niteleyenler var ki son derece yanlış. Kimin başına ne geleceğin hiç garantisi yok. Orada da bilgi yarışmasına katılmak için geliyorlar. Orada da yarışmanın formatından dolayı çok farklı bir şey gördüm ben insanlarda. Paranın insana neler yaptırabileceğini, neler kaybettireceğini gördüm. Bu kadarını bilmiyordum."
Güven Bana, yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de ATV'de!
 
  • Beğendim
Reactions: vadikızı