Müge Anlı Programının Psikiyatristinden 'Kırmızı Oda'ya Bir Taş Daha!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
TV8'in rekortmen dizisi 'Kırmızı Oda'ya Arif Verimli'den bir taş daha!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Halit Özgür Sarı'nın paylaştığı yapıma Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli'den geçtiğimiz haftalarda: "Kırmızı Oda Psikiyatri pratiğinin farkındalığı için güzel proje, Binnur Kaya muhteşem oyuncu, Gülseren Budayıcıoğlu'nu pek severim ama hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam o görüşme/muayene omnipotensini ve yararını yitirebilir." yorumu gelmişti.

Ünlü profesör şimdi de: "Yirmi yıllık asistanım geçenlerde ısrarla arayarak o dizideki gibi görüşme yaparsam randevu alacağını söyleyen birine; yok efendim, hocamızın odası turuncu. Siz burada hayal kırıklığı yaşarsınız, deyip randevu vermemiş... Kız haklı. Ben panda mıyım önüme gelene sarılayım?" yorumunda bulundu.

--4729813.jpg

"Kırmızı Oda" yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de TV8'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Asıl taşı kendine atıyor kanımca da neyse enazından dizinin iyi bir reklamını yapıyor. Kızı yanan bir anneye sarılana panda diyen bir kıskanç kendi karakterini ortaya koymuş oldu. Kim gitsin artık buna. Şahsen bu söylemden sonra ben hayatta gitmem.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
Asıl taşı kendine atıyor kanımca da neyse enazından dizinin iyi bir reklamını yapıyor. Kızı yanan bir anneye sarılana panda diyen bir kıskanç kendi karakterini ortaya koymuş oldu. Kim gitsin artık buna. Şahsen bu söylemden sonra ben hayatta gitmem.
İmzamı atarım.

• Beğendim
Reactions: Gizmen