'Müge Anlı ile Tatlı Sert' Sezon Finali Yapıyor | atv

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
960x565-muge-anli-ile-tatli-sert-1606808781258.jpg

atv'nin büyük ilgiyle izlenen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını Mavi Klaket'in üstlendiği, Müge Anlı'nın sunumuyla; faili meçhul cinayetleri aydınlatan, kayıpları bulan, aileleri kavuşturan ve bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan program cuma günü yayınlanacak olan bölümüyle sezona ara verecek.

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' canlı yayınla hafta içi her sabah 10.00'da atv'de!

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Sezon finalinde Bütükşen'in cinayet seneye çözülür belki.Çözdülerde saklıyorlardırda belki.Seneye merak edelim diye.Hep dizilerin sezon finalerinde öyle olur ya

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sezon finalinde Bütükşen'in cinayet seneye çözülür belki.Çözdülerde saklıyorlardırda belki.Seneye merak edelim diye.Hep dizilerin sezon finalerinde öyle olur ya
Yalnız bunda durum farklı. Ha yarına kadar Büşra'yı konuşturabilirlerse anca ama o hiç olmaz bence

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bence çok kötü oldu. Bari 2 hafta daha yapsaydı. Ülke yaşanan olaylardan sallanırken ben çıktım kip by demesi hoşuma gitmedi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haziran ayını iyi domine etti. Survivor finaline bile kafa tutup tüm gruplarda zirvede yer almasına mani oldu.
2 hafta daha uzatıp sezona geç başlayabilirlerdi.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bence çok kötü oldu. Bari 2 hafta daha yapsaydı. Ülke yaşanan olaylardan sallanırken ben çıktım kip by demesi hoşuma gitmedi.
Müge Anlı zaten dünkü programda bu olayı bitirmeden ara vermek istemiyorum dedi ama kanal kararı almış. Ha gelişmeler olursa belki uzatabilirler ama sanmam.

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Eskiden diziler ve okullar programlar da dahi okullarla birlikte sezon finali yapar veya final yapardı şimdi okulların kapanışı da Temmuz'a kaydı programlarda bitmek bilmiyor ya:)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Müge Anlı zaten dünkü programda bu olayı bitirmeden ara vermek istemiyorum dedi ama kanal kararı almış. Ha gelişmeler olursa belki uzatabilirler ama sanmam.
Keşke uzatsalar. Programı izlemedim dün. Öyle bir şey dediyse iyi yapmış ama bu program sayesinde bu olaylar ortaya çıktı ve bu ülkenin adaletine güvenmediğim için konuyu takip eden birilerinin olması lazım.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Keşke uzatsalar. Programı izlemedim dün. Öyle bir şey dediyse iyi yapmış ama bu program sayesinde bu olaylar ortaya çıktı ve bu ülkenin adaletine güvenmediğim için konuyu takip eden birilerinin olması lazım.
Bence de atv daha şans tanımalı hazır zirveyi de alıyorken. Müge Anlı çünkü cidden bu olay için çok uğraşıyor. Odanın simülasyonu gibi olsun diye yayına pencereli duvar bile getirdiler.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bence de atv daha şans tanımalı hazır zirveyi de alıyorken. Müge Anlı çünkü cidden bu olay için çok uğraşıyor. Odanın simülasyonu gibi olsun diye yayına pencereli duvar bile getirdiler.
Güzel sevindim. Umarım bu olayı bu çabalarla sonuç verir de bu sapkınlar o hapisten ömür boyu çıkamazlar.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060

Zor ablacım ya yeni sezona kalacak gibi çözülmesini çok istiyordum ya bakalım özel ekip ne yapacak

• Beğendim
Reactions: Doğan

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Cuma günü çözülebilir, bugün Büşra'yı çok zorladılar bir yerinden açık verecek. Çözülmezse de yeni sezona kalmaz tatilde çözülür :D

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Son düzenleme: