"Müge Anlı ile Tatlı Sert" Programında Şok İddia!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
1534514702096.jpg

ATV ekranlarının fenomen programı 'Müge Anlı İle Tatlı Sert'te şok iddia!

Mavi Klaket'in yapımcılığını üstlendiği, ünlü araştırmacı - gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ATV'de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programı Cuma günü yayınlanan bölümüyle Coronavirüs salgınından ötürü ekranlara ara verdi. Bu hafta kolaj bölümleriyle ekranlara gelen programın yapımcısı Mavi Klaket'in 50 kişilik ekibin iş akitlerinin feshettiğine dair çıkan haberlere yapım şirketinden açıklama geldi.

Yapılan açıklama ise şöyle: ''Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde 61 kişi çalışıyor. Haber ekibi ve istihbarat ekibi evde çalışıyor. Montaj ekibi burada. Coronavirüs nedeniyle geçici bir süre yayına ara verdik. Bunlar aslı astarı olmayan haberler. Çalışanlarımız bile biliyor böyle bir şey olmadığını ve bizi arayıp sormuyorlar. SGK çıkışları yapılmadı, maaş alamama durumu yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi bir programda 50 kişinin işine son verilmesi söz konusu olabilir mi?"

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Müge anlı buna sessiz kalmaz bence ya pek inanmadım ekibini korur o

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Kız kaç senedir milyon milyon kazandı yapımcı da Müge de yazıklar olsun :eek:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Er ya da gec insanlarin gercek yüzü ortaya cikiyor iste. O yüzden dönüp de güvendiginiz kadina ve yapimciya bir bakin derim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Umarım sesini çıkarır, kimseyi mağdur etmezler.
Er ya da gec insanlarin gercek yüzü ortaya cikiyor iste. O yüzden dönüp de güvendiginiz kadina ve yapimciya bir bakin derim. :X
Kız kaç senedir milyon milyon kazandı yapımcı da Müge de yazıklar olsun :eek:
Müge anlı buna sessiz kalmaz bence ya pek inanmadım ekibini korur o
Haber yalanlanmış, yapım şirketi MedyaTava'dan Burcu Akgül'e açıklama yapmış:
''Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde 61 kişi çalışıyor. Haber ekibi ve istihbarat ekibi evde çalışıyor. Montaj ekibi burada. Coronavirüs nedeniyle geçici bir süre yayına ara verdik. Bunlar aslı astarı olmayan haberler. Çalışanlarımız bile biliyor böyle bir şey olmadığını ve bizi arayıp sormuyorlar. SGK çıkışları yapılmadı, maaş alamama durumu yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi bir programda 50 kişinin işine son verilmesi söz konusu olabilir mi?" açıklaması yapıldı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bişey demiyorum artık yada diyemiyorum artk. Yalan haberler artık dünyayı turluyor düzeltilene kadar:T:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yapmıştır valla. Bu kadın halka oynayıp, kuliste küfürler saçan dominant bir kadın olabilir :A