Müge Anlı Exxen'e mi Transfer Oluyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
1616392668108-mgu.jpg

12 yıldır ATV'de Tatlı Sert programıyla izleyici karşısına çıkan Müge Anlı'nın transfer iddiaları ortalığı karıştırdı.

Aldığı reytinglerle prime-time dizilerine meydan okuyan ve yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen'de yer alacağı iddia edilen başarılı sunucu, Uçankuş'a yaptığı açıklamada eylülden itibaren her zamanki gibi ATV'yle yola devam edeceğini açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni bölümleriyle yakında ATV'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zaten transfer olsaydı başlık “Müge Anlı Exxen'e transfer oldu” olurdu. :A Konuya girmeden iddia olduğu anlaşılıyor. :A Asla bırakmaz Atv'yi, Atv de Müge'yi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Zaten olmasına imkan ihtimal vermiyordum. Kim exxene müge anlı için üye olur.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Eskidende vardı bu haberler.Açık çek hangi kanal verdi?Sonra Müge Anlı Acun'u kabul etmedi diye okudum

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Tam kendine yakışan bir haber açmış konu sahibi. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Müge anlı'nın kitlesi "yine Pazar çok pahalıydı" muhabbeti yapan kitle. O kitle 23 lira verir mi Exxen'e.
En güzel yorum :A

Bu program insanlara yardım edilip, olayların çözülmesi için geniş kitleye ulaşması gereken bir program. Exen paralı bir platform ve internet ortamı olduğu için bu zaten olmazdı. Tv8'e istense daha mantıklı ama atv'den şaşmaz.

• Beğendim
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
En güzel yorum :A

Bu program insanlara yardım edilip, olayların çözülmesi için geniş kitleye ulaşması gereken bir program. Exen paralı bir platform ve internet ortamı olduğu için bu zaten olmazdı. Tv8'e istense daha mantıklı ama atv'den şaşmaz.

Aslında o yorumum Esra Erol için daha geçerli olur. Çünkü onun kitlesi daha beter. Müge büyük infialler yaratan olaylarla gündeme gelebiliyor. Bir tık daha faydalı buluyorum programını ama yine de internette para verip izlemez kimse.:(

TV8'e transfer olup sok olayları exxen'de yayınlasa mantıklı olabilirdi. Yada Aleyna Çakır gibi dikkat çeken olayların detaylarını orada yayınlayabilirdi. O zaman işe yarardı.

• Beğendim
Reactions: Dosi