Müge Anlı’ya Eşini Aramak İçin Çıkmıştı; İntihar Etti

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
FGbGdGGWYAYoA7G.png

Geçtiğimiz Hafta Müge Anlı nın programına çıkıp 2 yıllık eşini arayan bulunduğu zaman eşinin "ben Gökhanla kaçtım mutluyum seni sevmiyorum"dediği bir çocuk babası Serkan Kıyak bugün evinde akrabalarına mesaj atıp helallik istedikten sonra kendini asarak intihar etti.Serkan Kıyak Çarşamba günü programa katılmış Müge Anlıya söz verip kendi eliyle yaptığı böreği getirmiş aynı kanaldaki Zahide Yetişin programına katılması için teşvik edilmişti..​

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Çok üzücü şeyler bunlar. O çocuğun suçu ne? Ne diyecekler büyüyünce o çocuğa? "Ben başka adamla kaçtım, baban intihar etti" mi diyeceksiniz?

Veren canı Allah alır, intihar hiç bir zaman çözüm değildir.

Allah, geride kalanlara sabır versin.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Çok üzücü şeyler bunlar. O çocuğun suçu ne? Ne diyecekler büyüyünce o çocuğa? "Ben başka adamla kaçtım, baban intihar etti" mi diyeceksiniz?

Hemde çok üzücü ya artık çocuğum için yaşacağım diyordu daha çarşamba günü programdaydı ya çok üzüldüm ben

• Üzücü
Reactions: Yakamoz-Asi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kimse durduk yere tatlı canından vazgeçmez. Allah kimseyi canına kıyabilecek kadar çaresiz bırakmasın. İntihar eden kişilerin haberi beni çok üzüyor. :(

• Beğendim
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zahide'ye katılacaktı:( Psikolojik olarak çok çöküntü içindeydi. Zaten çocukluğu da kötü geçmiş bir insandı. Allah rahmet eylesin:(

• Beğendim

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Çok üzüldüm, inanamadım okuyunca.
Allah rahmet eylesin. Çok iyi kalpli birisine benziyordu.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Zahide'nin programı yemek programı değil mi? Ne işi var ki orada?

Yemek yapacaktı yemek yapmayı çok seven bir adam dı mügeye börek getirmişti çok güzel yapmışsın dediler hatta
------

Kimse durduk yere tatlı canından vazgeçmez. Allah kimseyi canına kıyabilecek kadar çaresiz bırakmasın. İntihar eden kişilerin haberi beni çok üzüyor. :(
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
Zahide'ye katılacaktı:( Psikolojik olarak çok çöküntü içindeydi. Zaten çocukluğu da kötü geçmiş bir insandı. Allah rahmet eylesin:(
Çok üzüldüm, inanamadım okuyunca.
Allah rahmet eylesin. Çok iyi kalpli birisine benziyordu.
Şok oldum cidden ya diyecek kelime bulamıyorum Allah rahmet eylesin ..

Bugün programa kardeşleri kuzeni bağlandı meğer intihar ettiği gün yine karısını aramış dön demiş yok cevabı alınca bunalıma girmiş hatta karısı dalga bile geçmiş bu arada karısına çok sinirlendim gencecik bir adam gitmiş o para düşünüyor çocuğumu alacağım maaşını da alıp yiyeceğim demiş Serkan ın kız kardeşleri de abim onun yüzünden öldü çocuğu ona vermicez bize yardım edin Müge hanım dediler velayet davası açacaklar sanırım ne yalan söyleyeyim çocuğun öyle bir annede büyümesini istemiyorum bende bakalım ne olacak bu işin sonu..

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Yemek yapacaktı yemek yapmayı çok seven bir adam dı mügeye börek getirmişti çok güzel yapmışsın dediler hatta
------

Bugün programa kardeşleri kuzeni bağlandı meğer intihar ettiği gün yine karısını aramış dön demiş yok cevabı alınca bunalıma girmiş hatta karısı dalga bile geçmiş bu arada karısına çok sinirlendim gencecik bir adam gitmiş o para düşünüyor çocuğumu alacağım maaşını da alıp yiyeceğim demiş Serkan ın kız kardeşleri de abim onun yüzünden öldü çocuğu ona vermicez bize yardım edin Müge hanım dediler velayet davası açacaklar sanırım ne yalan söyleyeyim çocuğun öyle bir annede büyümesini istemiyorum bende bakalım ne olacak bu işin sonu..

Sacini basini yolmak lazim öyle paragöz kisilerin. Cocugunu düsünecegine, para düsünüyor. Yazik.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

İnsanlar istedikleri kişilerle birlikte olurlar.Kadın sırf çocuğu var diye mutsuz evliliğinde mi dursaydı ?
------

------

Ya abla siz iyi misiniz ? Kadın neden sevmediği adama geri dönsün ? Çocuğu alması da kadının yasal olarak hakkı.Kimse sevmediği bir adamla yıllqrca evli kalıp onun kahrını çekmek zorunda değil.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
İnsanlar istedikleri kişilerle birlikte olurlar.Kadın sırf çocuğu var diye mutsuz evliliğinde mi dursaydı ?
------

Ya abla siz iyi misiniz ? Kadın neden sevmediği adama geri dönsün ? Çocuğu alması da kadının yasal olarak hakkı.Kimse sevmediği bir adamla yıllqrca evli kalıp onun kahrını çekmek zorunda değil.

Yahu geri dönsün diyen yok ben diyorum ki adam hayatına baksaydı diyoruz sen konuyu bilmiyorsun Alper adam onun yüzünden öldü böyle bir kadında bir çocuk büyümez üstelik programda ben çocuğu istemiyorum diyen bir kadın bu ya

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Birde istemiyorum mu dedi cocuk icin ?!?!?! :bağır::bağır::bağır::bağır::bağır:

Evet telefonla bağlandı programa ben pideci gökhanla kaçtım gelmicem çocuğuda istemiyorum dedi zaten serkan gökhanla kaçtığını bile bile gelmiş programa belki döner diye düşünmüş ki bu adamı aldatışı ilk değil 4 5 kez aldatmış uygunsuz fotolar gönderiyormuş adam durduramamış ki

• Üzücü
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Evet telefonla bağlandı programa ben pideci gökhanla kaçtım gelmicem çocuğuda istemiyorum dedi zaten serkan gökhanla kaçtığını bile bile gelmiş programa belki döner diye düşünmüş ki bu adamı aldatışı ilk değil 4 5 kez aldatmış uygunsuz fotolar gönderiyormuş adam durduramamış ki

Yok yere intihar etti adam. Yazik ya. Böyle biri icin kendini niye harciyorsun ki..

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yahu geri dönsün diyen yok ben diyorum ki adam hayatına baksaydı diyoruz sen konuyu bilmiyorsun Alper adam onun yüzünden öldü böyle bir kadında bir çocuk büyümez üstelik programda ben çocuğu istemiyorum diyen bir kadın bu ya
Adamın intihar etmesinde kadının bir suçu yok.Kadın adamı sevmemiş sevdiğine kaçmış gayet doğal bir şey kimse bir ömrü sevmediği bir adamla geçirmez
------

Tamam kadının kendi hayatı adama ne ? Boşanıp yoluna bakacaktı.Başka erkekle kaçtığını bile bile programa katılıp kendini rezil edip sonra intihar etmek ne ?

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Adamın intihar etmesinde kadının bir suçu yok.Kadın adamı sevmemiş sevdiğine kaçmış gayet doğal bir şey kimse bir ömrü sevmediği bir adamla geçirmez
------

Tamam kadının kendi hayatı adama ne ? Boşanıp yoluna bakacaktı.Başka erkekle kaçtığını bile bile programa katılıp kendini rezil edip sonra intihar etmek ne ?

Alpercim adamın yaptığına doğru demiyorum ben tabii ki yoluna bakacaktı ama onu düşünecek psikolojisi yoktu ki psikolojisi iyi olsa bunu yapmazdı elbette tedaviyi kabul etmedi anne baba yok söylemesi kolayda yapması zor işte ya Serkan rezil olmadı onu bu hale getiren kadın rezil oldu bence

• Beğendim
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Alpercim adamın yaptığına doğru demiyorum ben tabii ki yoluna bakacaktı ama onu düşünecek psikolojisi yoktu ki psikolojisi iyi olsa bunu yapmazdı elbette tedaviyi kabul etmedi anne baba yok söylemesi kolayda yapması zor işte ya Serkan rezil olmadı onu bu hale getiren kadın rezil oldu bence
Psikolojisi kötüyse psikyatri tedavisini kabul edip ayaklanacaktı.İntihar etmesi hiçbir şeyi çözmedi olan çocuğa oldu.

Kadına haklı demiyorum ama sevmediği adamla sonsuza kadar zorla evli tutamazdı kimse onu.

• Beğendim