Lukaku Kiralanmaya Sıcak Bakıyor

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[h=2]Belçikalı genç santrafor Lukaku hocası Villas-Boas ile bir problemi olmadığını iddia ediyor ve esi takımı Anderlecht'in kendisiyle ilgilendiğini doğruluyor.[/h]
Romelu Lukaku gelecek sezon maç eksiğini kapamak için geçici olarak Chelsea'den ayrılabileceğini söyledi.
Belçikalı milli oyuncu Chelsea'ye geçen yaz Anderlecht'ten gelmiş ama kendine kalıcı bir yer bulamamıştı. Genç isim sadece 10 maçta forma şansı bulabilmişti.
18 yaşındaki oyuncu; Didier Drogba, Fernando Torres ve Daniel Sturridge gibi oyuncuların arkasında kalırken, birçok kulübün de transfer hedefi haline geldi.

Lukaku Voetbal International'a verdiği demeçte, "Kulüplerin beni kiralamak için sıraya girdikleri söyleniyor, doğru. Anderlecht'in beni geri istediğini dahi duydum. Beni isteyen kulüpler öncelikli tercihimdir. Belçika milli takımı için birinci tercih olmak istiyorum, ama diğer forvetlerimiz hâlâ avantajlı konumdalar. Bazı şeylerin değişmesi gerek" dedi ve "Beni yanlış anlamayın, Villas-Boas ile bir sorunum yok, ama şu an çok baskı altında." diye ekledi.