Lugano 1-0 Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu - İlk Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,469
Puanı
1,060
Fenerbahçe yeni sezondaki ilk resmi maçına çıkıyor.

Teknik direktör koltuğuna dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho'yu getiren Fenerbahçe, ilk resmi maçına Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Lugano karşısında çıkıyor.

21.30'da başlayacak Lugano - Fenerbahçe maçı ile ilgili yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

Son düzenleme:
Muhtemel 11;

Dominik Livakovic, Bright Osayi-Samuel, Çağlar Söyüncü, Alexander Djiku, Jayden Oosterwolde, Bartuğ Elmaz, Fred, Dusan Tadic, Sebastian Szymanski, Ryan Kent, Edin Dzeko

Bende öyle düşünüyorum.

Bakalım nasıl bir oyun olacak. Ne olursa olsun çıkalım da :)
Osterwolde - Ferdi değişikliği olabilir sadece. Mourinho gelir gelmez Kent'i 11'e dahil etti. :)
------

İlk 11'ler belli oldu!

Lugano: Saipi, Zanotti, Papadopoulos, El Wafi, Valenzuela, Bislimi, Grgic, Doumbia, Cimignani, Bottani, Aliseda

Fenerbahçe: Livakovic, Osayi-Samuel, Çağlar, Djiku, Oosterwolde, Fred, Krunic, Szymanski, Kent, Tadic, Dzeko

Fenerbahçe ye maç sonucu kazanira 1.50 veriyor. Oynanır aslında ama bu hafta sanal kumarda çok kaybettim oynamamak için kendimi tutuyorum. @12.Adam
------

Ferdi nerde canavar gibi adam.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Çok erkenden yedik golü. Oyuncular filan da çok dinlenmeden ve hoca ile çok çalışmadan sahaya çıkıyorlar. Temmuz ve ağustos maçları riskli geçer bu sebeple.

• Beğendim
Mahalle takımından böyle gol mü yenir yine Fenerbahçe yine hayal kırıklığı ile başlıyor. Çok pas hatası var antrenman eksikliği. Off offf sinirlendim yine

• Beğendim