Liverpool - Real Madrid | UEFA Şampiyonlar Ligi Finali

Hangi takım şampiyon olur?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Liverpool%20Real%20Madrid%20169.jpg

🏆 UEFA Şampiyonlar Ligi - Final maçı
⏰ Maç saati: 22:00
🏟 Stade de France
📺 TV8 (Spiker: Gökhan Abdik - Yorumcu: Fatih Terim)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu adamı ve finallerin takımı KRALIN TAKIMI’nı durduramayız maalesef, kazanacaklar…

Happy Wink GIF by Equipe de France de Football

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2018'den sonra bir kez daha Avrupa'da en sevdiğim iki takım finalde karşı karşıya. Arkama yaslanıp keyifle takip edeceğim maçı, kim kazanırsa kazansın onlarla birlikte kazanan ben olacağım :A

Ankete de Real Madrid dedim ama oyun olarak Liverpool'un ağır bastığı bir gerçek. Ama söz konusu Real Madrid ise ne olacağı belli olmuyor. Liverpool en az 3 fark atamazsa her zaman bir tedirginlik yaşayacaktır Real'in önceki turlarda yaşadıklarını düşününce :A
------

Bu adamı ve finallerin takımı KRALIN TAKIMI’nı durduramayız maalesef, kazanacaklar…

Yeter artık zehirli ok atma abime :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2018'den sonra bir kez daha Avrupa'da en sevdiğim iki takım finalde karşı karşıya. Arkama yaslanıp keyifle takip edeceğim maçı, kim kazanırsa kazansın onlarla birlikte kazanan ben olacağım :A

Ankete de Real Madrid dedim ama oyun olarak Liverpool'un ağır bastığı bir gerçek. Ama söz konusu Real Madrid ise ne olacağı belli olmuyor. Liverpool en az 3 fark atamazsa her zaman bir tedirginlik yaşayacaktır Real'in önceki turlarda yaşadıklarını düşününce :A
KRALIN TAKIMI’nın kazanmasını hayvan gibi istiyorsun Hainku, itiraf et… @Maskeli Fedai @MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,172
Puanı
1,060

------

Yeter artık zehirli ok atma abime :A

KRALIN TAKIMI’nın kazanmasını hayvan gibi istiyorsun Hainku, itiraf et… @Maskeli Fedai @MEnes

LIVERPOOL'uma kıyamam ki ben...

Zehirli ok falan işlemez bu adama, buna dair olan inancımı kaybettim artık ben. :A Balondur ödülünü kazanmak için yanıp tutuşuyor, bizi de yok edecektir. :A

Sen Abdülhamit'i savundun.Hayır savunmadım.Çıkar göster. :A
Ftük kuralları gereği video atılamamaktadır.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zehirli ok falan işlemez bu adama, buna dair olan inancımı kaybettim artık ben. :A Balondur ödülünü kazanmak için yanıp tutuşuyor, bizi de yok edecektir. :A

Kazansa da kaybetse de balondur ödülü abimin zaten artık bu saatten sonra değişmez o durum :A Yine de şovunu yaparak sezonu noktalamak isteyecektir elbette abim...

Ben size hiç yalan söyler miyim Şerlok beyciğim :bhr:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060