Liverpool-Barcelona | ŞL Yarı Final Rövanş Maçı Yorum Konusu

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
4. gol Bjk'nin haftasonu yediği gollere benziyor açıkçası :A Onlar taçtandı bu da kornerden. Defans uyurken adam çat diye attı içeri topu bir anda gol oldu :A

Shaqiri çok sinir etti ilk yarı beni de o güzel ortasıyla affettirdi kendini :A
Aman neyse sanki Galatasaray elendi :A Barcelonalılar ağlasın banane İspanya'daki bir takımdan. Sadece Messi için üzüldüm :A (Kahroluyordu :A)

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Parantez içi reis yine gerçekleri haykırıyor her zamanki gibi :A
Düzgüne benzer bir özet gelmiş. Ve golü görebildim sonunda. Origi pas istememiş ama olayı fark edip hemen pozisyon almış ve yapıştırmış golü. Alexander Arnold'ın payı %90 falan galiba golde. Shaqiri'nin başı önde korner kullanmaya gelmesi ve bakışlarının arasında turu getiren golün oluşumu... Efsane.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Düzgüne benzer bir özet gelmiş. Ve golü görebildim sonunda. Origi pas istememiş ama olayı fark edip hemen pozisyon almış ve yapıştırmış golü. Alexander Arnold'ın payı %90 falan galiba golde. Shaqiri'nin başı önde korner kullanmaya gelmesi ve bakışlarının arasında turu getiren golün oluşumu... Efsane.

Aynen, dediğin gibi zaten korneri kullanacak kişi değil Arnold ama bir anda müthiş gördü oradaki boşluğu ve insiyatif alıp attı pası. Akıl dolu bir iş.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE

1- Alisson Becker de tam geri dönüş adamı yalnız. Roma geri dönüşünde de o varmış. İlk maçta 3'er 4'er tane yiyip takımını zor durumda bırakması??? :A

2- İlkay Gündoğan, Jurgen Kloop övmüş. :bhr:İlkay dediyse bir bildiği vardır. :A
1- Evet fark ettim onu ben de. Adam zevk alıyor demek ki bu şekilde tur atlamaktan, daha keyifli böylesi zaten :A

2- Klopp'u övmeyecek insan varsa futbolu terk etsin zaten :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD