Limon Yapım'a 2 Bomba Transfer!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Limon Yapım'a 2 Bomba Transfer!

jjjjjjjj.png

Yayın hayatını sürdüren 'Poyraz Karayel'in yanı sıra, önümdeki günlerde ekrana gelecek olan 'Kırlangıç Fırtınası' ve 'Aşk ve Gurur' dizilerinin yapımcı şirketi Limon Yapım'a 2 bomba transfer!

Daha önce 'Gülşen Abi', 'Tatlı Hayat', 'Ezel' ve 'Kaçak'ta rol alan Haluk Bilginer ile 'Fırtına', 'Bıçak Sırtı', 'Kapalıçarşı', 'Son' ve 'Kara Para Aşk'ta rol alan Erkan Can, Limon Yapım'la el sıkıştı.

İki usta oyuncu, Limon Yapım'ın yeni dizi projelerinde yer alacak.

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Özellikle Haluk Bilginer şaşırttı, o kadar teklifi kabul etmedikten sonra nasıl bir dizide oynayacağını merak ettim. Keza Erkan Can da onun kadar sağlam bir transfer olmuş. Bize de hayırlı olsun demek düşer artık. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Özellikle Haluk Bilginer şaşırttı, o kadar teklifi kabul etmedikten sonra nasıl bir dizide oynayacağını merak ettim. Keza Erkan Can da onun kadar sağlam bir transfer olmuş. Bize de hayırlı olsun demek düşer artık. :X

Senin yorumunu görmesem ben yazacaktım Haluk beyi ne cezbetti de kabul etti
yoksa dediğin gibi o kadar teklifi kabul etmemişti:D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Çok sağlam transferler. İki oyuncu da çok başarılı ve iyi oyuncular.

Limon Yapım demişken, Poyraz Karayel'in son bölümünde malum bir de Çınar'ın babası olayı çıktı. O baba da ortaya çıkacaksa bir ihtimal Erkan Can veya Haluk Bilginer olmasın?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çok sağlam transferler. İki oyuncu da çok başarılı ve iyi oyuncular.

Limon Yapım demişken, Poyraz Karayel'in son bölümünde malum bir de Çınar'ın babası olayı çıktı. O baba da ortaya çıkacaksa bir ihtimal Erkan Can veya Haluk Bilginer olmasın?
Elbet Poyraz Karayel'e katılmasını isteriz de, 3. ve muhtemelen son sezonu olan ayrıca eski gücünde olmayan bir diziye katılırlar mı ben sanmıyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten bomba gibi transferler. Hem Haluk Bilginer hemde Erkan Can müthiş isimler. Büyük ihtimalle Limon Yapım'ın yeni dizileriyle birlikte geleceklerdir ekrana ama Poyraz Karayel'de Çınar'ın babası olarak ikisinden birisi olabilir aslında, ki olursa süper bir takviye olur dizi adına.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Erkan Cani son olarak Aci askta Haluk Bilgineri Kacakta izlemistim.Ikiside iyi oyuncu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Haluk Bilginer'in Gülşen Abi ve Tatlı Hayat komedi dizileri harikaydı. :) Kelimelerle mizah yapmayı seviyorsun ama komedi dizilerine karşısın, sosyologlar araştırmalı. :)

ben haluk bilginerin tüm komedilerini izledim izlediğim komediler içerisinde en kalitelilerindendi ama ben toptan komediye karşıyım komedilerde devam sorunu var devam edemiyorum yoksa bunların yaptığı komedide dramda kaliteli yani o konuda itirazımız yok :)