'Limit' Dizisinin Adı Değişti! Yayınlanacağı Platform Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Han Medya & Yapım imzalı Türkiye'nin ilk Japon Manga uyarlaması dizisi 'Kurtuluş Lisesi' için geri sayım başladı.

Miray Akay, Aslıhan Kapanşahin, Aslıhan Karalar, Cansu Sabancı, Sedef Çalışır, Erdem Şanlı ve Çağla Boz'un başrolünü paylaştığı dizi geçtiğimiz aylarda el değiştiren GAİN'de izleyici ile buluşacak.

Lise öğrencisi bir gurubun geçirdiği otobüs kazası sonrası 5 kızın hayatta kalma mücadelesini anlatan ve daha önce 'Limit' adıyla tanıtımı yapılan dizinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme alıyor.

Kurtuluş Lisesi, yakında GAİN'de!

Kimsenin izlemeyeceği bir dizi. Gain kendi ayağına sıkmış.

Gain el değiştirince projelerinin seviyesi düşmesin diye temenni ediyordum ama dakika bir gol bir M*kbule K*sif işi alarak eski çizgilerinden uzaklaşmaya başlayacaklarının sinyallerini veriyorlar umarım yanılırım.

Uzun süredir haber gelmiyordu bu diziden unutuldu gitti diyordum.
Limit ismi daha iyiydi bu arada.

Gain kendini kanıtlamak istiyorsa daha iddialı atılımlar yapmalı. Disney’in yayınlamayacağı işlerin bir çoğu Gain ile görüşüyor deniliyordu. Umarım doğru çıkar da iddialı projeler görürüz.

Reactions: AhmetBayram
İzlemeden yorum yapmamak gerek bakalım nasıl olacak

İzlemeden yorum yapmamak gerek bakalım nasıl olacak
O zaman başlamayan hiçbir dizinin konusuna yorum yapmayalım mı demek bu?
Yani daha başlamamış bir işi izlememiz mümkün değil bura da forum ya hani elbet yorum yapacağız.

Reactions: Angelica
O zaman başlamayan hiçbir dizinin konusuna yorum yapmayalım mı demek bu?
Yani daha başlamamış bir işi izlememiz mümkün değil bura da forum ya hani elbet yorum yapacağız.

Bir anlamda demedim ben sadece izlemeden kötü yorumlar oluyor ona dedim