'Leyla ile Mecnun'un Yeni Sezon Çekimleri Tamamlandı! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
arilx4z.jpg

Leyla ile Mecnun'un yeni sezon çekimleri tamamlandı!

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü'nün oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın ve Osman Sonant'ın yer aldığı dizinin yeni sezon çekimleri geçtiğimiz gün itibariyle tamamlandı.

Leyla ile Mecnun, yeni sezonuyla yakında Exxen'de!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Acaba ne kadar sürdü çekimler, sanki kısa sürdü gibi geldi bana... 10 bölüm mü çekmişler yine, onunla ilgili bilgi var mı acaba. Bölüm sürelerini bölümler yayınlanmadan öğrenemeyiz de çekim süresi sanki kısa gibi geldi. 1. sezon 10 bölümü 8 haftada çekmişlerdi burada o kadar bile olmadı... Neyse moralimi bozmamam lazım, olumsuz hava depolamamam lazım...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acaba ne kadar sürdü çekimler, sanki kısa sürdü gibi geldi bana... 10 bölüm mü çekmişler yine, onunla ilgili bilgi var mı acaba. Bölüm sürelerini bölümler yayınlanmadan öğrenemeyiz de çekim süresi sanki kısa gibi geldi. 1. sezon 10 bölümü 8 haftada çekmişlerdi burada o kadar bile olmadı... Neyse moralimi bozmamam lazım, olumsuz hava depolamamam lazım...
Evet 10 bölüm. Dostoyevski karakterini canlandıran oyuncu Instagram yorumunda 10 bölüm diye yazmış.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet 10 bölüm. Dostoyevski karakterini canlandıran oyuncu Instagram yorumunda 10 bölüm diye yazmış.
10 bölüm neyse de çekimlerin bu kadar kısa sürmesi beni işkillendirdi... 4 Ekim Pazartesi başlamış, dün yani 14 Kasım'da bitmiş... Yaklaşık 40 gün, 5.5 - 6 hafta gibi bir süreye tekabül ediyor... Önceki sezon 8 hafta sürmüştü çekimler, şimdi neden bu kadar kısa acaba... Umarım daha kaliteli yapmışlardır, bölüm sürelerini artırmışlardır ve 4. sezondaki hataların çoğunu düzeltmişlerdir... Hayırlısı...

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
10 bölüm neyse de çekimlerin bu kadar kısa sürmesi beni işkillendirdi... 4 Ekim Pazartesi başlamış, dün yani 14 Kasım'da bitmiş... Yaklaşık 40 gün, 5.5 - 6 hafta gibi bir süreye tekabül ediyor... Önceki sezon 8 hafta sürmüştü çekimler, şimdi neden bu kadar kısa acaba... Umarım daha kaliteli yapmışlardır, bölüm sürelerini artırmışlardır ve 4. sezondaki hataların çoğunu düzeltmişlerdir... Hayırlısı...
Ben hem bir fan'ı hemde ayrıntılara dikkat eden iyi bir izleyicisi olarak pek iyi olacağını umut edemiyorum. :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben hem bir fan'ı hemde ayrıntılara dikkat eden iyi bir izleyicisi olarak pek iyi olacağını umut edemiyorum. :(
Ben 10 yıllık fanı ve ayrıntılara çılgınca dikkat eden bir izleyicisi olarak iyi olacağının emarelerinin önceki sezonda bol bol verildiğini düşünüyorum... Ama realitede çekilen eser önümüzde olacak ve nasıl olacağını göreceğiz artık...