Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tam puan bence de sürekli verilecek bir puan değil :A O kadar dizi bölümü izledim tam puan diyeceğim 10 bölüm falan vardır bu ne her bölüme 10 her bölüme 10 @MEnes :A
Sen Fight Club'a bile 10 puan vermeyen Fight Club hayranısın sayın @xdragxx, 10 puan senin puanlamanda yok. Senin puanlaman 9'dan başlıyor. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tam puan bence de sürekli verilecek bir puan değil :A O kadar dizi bölümü izledim tam puan diyeceğim 10 bölüm falan vardır bu ne her bölüme 10 her bölüme 10 @MEnes :A
İlk bölüm duygusal bir tam puandı onu saymayabilirsin... :A Ama bu bölüme tam puan veririm çünkü L&M'nin en iyi 10 bölümü arasına girecek düzeydeydi hikaye olarak... :A Onun dışında teknik olarak evet belki ufak tefek kusurlar var ama onlar tamamen göz alışkanlığından dolayı bize gelen farklılıklar. Ve ben bunları yadırgamadığım için tam puan verebiliyorum gönül rahatlığıyla... :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İlk bölüm duygusal bir tam puandı onu saymayabilirsin... :A Ama bu bölüme tam puan veririm çünkü L&M'nin en iyi 10 bölümü arasına girecek düzeydeydi hikaye olarak... :A Onun dışında teknik olarak evet belki ufak tefek kusurlar var ama onlar tamamen göz alışkanlığından dolayı bize gelen farklılıklar. Ve ben bunları yadırgamadığım için tam puan verebiliyorum gönül rahatlığıyla... :A
Yoruma bak, kanım dondu. Adaşım tüm objektifliğini yitirmiş SABAR konusunda, acil toplantı talep ediyorum… @Maskeli Fedai @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yoruma bak, kanım dondu. Adaşım tüm objektifliğini yitirmiş SABAR konusunda, acil toplantı talep ediyorum… @Maskeli Fedai @MasacRE
Yürü git lan sana bu konuda bir de cevap mı vereceğim... Tek derdin beni sevdiğim işler hakkında kışkırtmak, bunun bilincinde biri olarak asla seni ciddiye alıp cevap vermem...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Boşuna demiyoruz sayın Gs’li dostum 🎈 diye…

Kesinlikle toplantı yapılacaktır.. Bu kabul edilemez..

• Olmamış
Reactions: MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Siz istediğiniz toplantıyı yapın fark etmez... Gerçek sanat olan Leyla ile Mecnun'a söylenen her olumsuz cümleye benden farklı bir cevap almayacaksınız... Böyle devam ettikçe gömülmeye mahkumsunuz...
Yoldaşım LiM'i bize karşı tercih mi edeceksin.. Bize bize yoldaşlarına.. @Sherlock @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yoldaşım LiM'i bize karşı tercih mi edeceksin.. Bize bize yoldaşlarına.. @Sherlock @MasacRE
Ben bu oyunlara gelmem... Öyle koskoca L&M'ye balon diyip kendi konusunda gömmeye kalkın, sonra da biz yoldaşlarına bunu mu yapacaksın diyin... Yok öyle ya ma kardeşim... Ağlamayın...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf