Leyla İle Mecnun'da Üzücü Ayrılık!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
20220628_003508.jpg

Leyla ile Mecnun'da üzücü ayrılık!

Senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı, başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Deniz Işın' ın paylaştığı efsane dizi Leyla ile Mecnun'da bir ayrılık yaşandı. 6. sezonu ile yakında Exxen'de yayınlanacak olan ve şu günlerde Burak Aksak'ın 7. sezonunu kaleme aldığı dizide 'Nurten' karakterine hayat veren Nalan Kuruçim yaptığı paylaşım ile diziye ve karaktere veda ettiğini duyurdu.

IMG_20220628_004623.jpg

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Paylaşıma yarıldım yalnız normalde pek çok oyuncu karakteriyle vedalaşırken uzun ve duygusal yazılar yazarken bu kadar düz ve kısa olması. :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben de korkarak girdim konuya... Neyse ki korktuğum ayrılıklardan birisi olmadı... Bu 2 sezonda Erdal ile komik ve ilginç sahneleri vardı... Senaryo gereği bir ayrılık olduğunu ve Erdal Bakkal'ın karakter gelişiminde üst düzey drama sahneleriyle işleneceğini düşünüyorum bu ayrılığın. O yüzden bir mahsuru yok artık bence ayrılmasının..

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Konuya korkarak girmiştim. Nurten güzel bir karakterdi ama olmasa da olurdu artık.
Ben de korkarak girdim konuya... Neyse ki korktuğum ayrılıklardan birisi olmadı... Bu 2 sezonda Erdal ile komik ve ilginç sahneleri vardı... Senaryo gereği bir ayrılık olduğunu ve Erdal Bakkal'ın karakter gelişiminde üst düzey drama sahneleriyle işleneceğini düşünüyorum bu ayrılığın. O yüzden bir mahsuru yok artık bence ayrılmasının..
Oysa 'üzücü ayrılık' diye başlık attım. Diziyi izleyip sevenler okuyunca bir üzüntü yaşamışlardır diye düşünüyorum. :A Demek ki 'şok ayrılık' diye başlık atsaydım kalpten giderdiniz. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Oysa 'üzücü ayrılık' diye başlık attım. Diziyi izleyip sevenler okuyunca bir üzüntü yaşamışlardır diye düşünüyorum. :A Demek ki 'şok ayrılık' diye başlık atsaydım kalpten giderdiniz. :A
Kesinlikle öyle olurdu... Şok ayrılık deseydin konuya girme cesaretini kendimizde bulmamız epey zor olurdu... :A @mesmeso

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060

Kesinlikle öyle olurdu... Şok ayrılık deseydin konuya girme cesaretini kendimizde bulmamız epey zor olurdu... :A @mesmeso
Mecnun, dil altı hapini hazır tutmuştur... :A
Başlığı okuduğum gibi kalbim 180 olmuştu diğer türlüsünü düşünemiyorum. :D