Letonya 1-2 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri - 8. Maçı

Kim Kazanır?

• Letonya kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,211
Puanı
1,060
1633964168852.png

Türkiye, yeni teknik direktörü Stefan Kuntz yönetiminde ikinci maçına Letonya karşısında çıkıyor. Letonya ile oynanacak ve Dünya Kupası elemelerinde gruplardaki sıralamayı belirleyecek maçlardan biri olan maç, 21.45'te TRT 1 ekranlarında olacak.

Letonya - Türkiye maçıyla ilgili yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.​

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üç ihtimal var:
  1. Biz yenersek, Karadağ yenerse, Norveç'in önüne geçiyoruz.
  2. Biz yenemezsek, Karadağ yenerse, Karadağ bizim önümüze geçiyor.
  3. Biz yenemezsek, Karadağ yenemezse, Norveç önde kalmaya devam ediyor.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.
Kafayla boş kaleye atılacak pozisyondu. Topun geleceğini tahmin edemedi Merih.

Letonya daha iyi oynuyor ilk 30 dk itibariyle. Yine iş yok takımda. Bir iki pozisyona girer gibi olduk ama halen etkisiz durumdayız. Hakan ve Burak kesik yemeli artık. Halil ve Serdar girmeli. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Zar zor gol atarız bir tane de onlar atar 1-1 biter. Bana öyle geliyor.

İşkence gibi bir ilk yarıydı. Stefan Kuntz, Norveç maçında yaptığı hatayı yine tekrarlar, orta sahayı Hakan hariç yine değiştirir ve kazanma ihtimalimiz bile yok olur. Norveç kapandı, Letonya kapandı, sonuç olarak pozisyon da bulamadık. Grupta birinci sıradaydık, şimdi iki de değiliz, üçüz. Bu gidişle üçüncü sırayı da kaybederiz, o potansiyel var bizde.

Yusuf 20 tane top kaptırsın 15 kere saçmalasın şu milli takımda yine tahtaya ilk yazılan isim olur. 25 metreden bir tane yağlar fileden alırlar. Bir koşu atar gol yapar. 10 numaralı vasıfsız heriften daha faydalı olur.

Serdar Dursun girip gol atmış. Gerçi Letonya'nın golünü de biz atmışız. Merih yine kendi kalesine gol atmış.

Konuya girdim, tam yine hayal dünya kupası yazacaktım ki Burak kaptı penaltıyı ve gole çevirdi. :A

Burak kaptan olduğunu gösterdi. 90+6 dakika boyunca hiç yoktu ama son dakikada yapacağını yaptı. :Z

Serdar Dursun farkı. İlk maçında attı golünü. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
İzleyip kendimi kasmadım...Üstü komşumun evdeki reaksiyonları ile maçı takip ettim :F :F :F
Son dakkadaki gökgürültüsündne gol attığımızı anladım :A

Rezil herifler Letonya'yı yenme şekillerine bak. Gol attı diye şimdi Burak övülecek. Burak ve Hakan'ı bu takımdan göndermeden hiç bir başarı yakalayamazlar.

Cengiz bugün harikaydı. Gol atsa çok güzel olurdu. Halil her şeyi yapabiliyor. Bir de gol atmayı öğrenirse aradığımız forvet. Serdar'dan da güzel bir yardımcı eleman olur. Kalan maçlarda bu ikisini birlikte oynarken görmeyi isterim.

Merih o kadar yurt dışı gördü hâlâ saçma sapan işler yapıyor. Gasperini hocam da onu adam edemezse iki seneye Antalya'ya geri döner.