Lana Del Rey - High By The Beach

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Lana Del Rey - High By The Beach

landscape-1439411978-lana.jpg

Ünlü şarkıcı Lana Del Rey'in Eylül 2015'de çıkacak "Honeymoon" albümünde yer alan ''High By The Beach'' şarkısı bugün yayınlandı.

Lana Del Rey imzasını da taşıyan şarkı görünüşe bakılırsa bu yaza damgasına vuracak gibi gözüküyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Öncelikle şarkı çok güzel olmuş. Lana artık duygusal parçaları biraz bırakıp bu gibi şarkılara yönelmeli. Summertime Sadness ve Born to die gibi şarkılar çıkarmalı, hem hüzünlü hemde eğlenceli şarkılar.

Bu şarkıda çok iyi olmuş. Lana bu şarkıya bakıp diğer şarkıları da ona göre yapmalı. :D

@EnveR @Yiğitt @Ahmad @vadikızı Siz beğendiniz mi? :X

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
Öncelikle şarkı çok güzel olmuş. Lana artık duygusal parçaları biraz bırakıp bu gibi şarkılara yönelmeli. Summertime Sadness ve Born to die gibi şarkılar çıkarmaları, hem hüzünlü hemde eğlenceli şarkılar.

Bu şarkıda çok iyi olmuş. Lana bu şarkıya bakıp diğer şarkıları da ona göre yapmalı. :D

dinlemedim dinlim yorum yazarm:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,857
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi sayılır. Lana Del Rey'i, tarzını çok seviyorum ama bazen dozu kaçırıyor ve cidden bayık oluyor şarkıları. :D "Born to Die" albümü komple mükemmeldi ama "Ultraviolence" biraz hayal kırıklığıydı, bu şarkı "Born to Die" albümüne daha yakın gibi. :)

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Öncelikle şarkı çok güzel olmuş. Lana artık duygusal parçaları biraz bırakıp bu gibi şarkılara yönelmeli. Summertime Sadness ve Born to die gibi şarkılar çıkarmalı, hem hüzünlü hemde eğlenceli şarkılar.

Ben beğendim.Güzel şarkı olmuş. :X Şimdi de dinliyorum. :X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
37.612.318 izlenme. :X

@Ahmad Son yıllarda çıkardıklarına göre iyi sayılır. :D
Böyle bir şarkı şimdiye en az 100M falan olmalı idi. YouTube'de bu klip her karşima çiktiginda üzülüyorum. :(
İlk günlerde baya iyi gidiyordu, tamam iyi gider 200M falan olur uzun vadede dedim Born to Die falan gibi. Ama çok kötü maalesef rakamlar.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Böyle bir şarkı şimdiye en az 100M falan olmalı idi. YouTube'de bu klip her karşima çiktiginda üzülüyorum. :(
İlk günlerde baya iyi gidiyordu, tamam iyi gider 200M falan olur uzun vadede dedim Born to Die falan gibi. Ama çok kötü maalesef rakamlar.
Bu şarkıyı sen yokken açmıştım ondan olabilir. :(:A

Şaka bir yana bende çok sevdim şarkıyı. Ayrıca yeterli tanıtımda yapıyor Lana ama olmuyor. Bu saatten sonra da kolay kolay artmaz kış geldi çünkü. Keşke Haziran gibi çıkarsaydı o zaman 50-57 milyon gibi bir izlenmesi olurdu.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu şarkıyı sen yokken açmıştım ondan olabilir. :(:A

Şaka bir yana bende çok sevdim şarkıyı. Ayrıca yeterli tanıtımda yapıyor Lana ama olmuyor. Bu saatten sonra da kolay kolay artmaz kış geldi çünkü. Keşke Haziran gibi çıkarsaydı o zaman 50-57 milyon gibi bir izlenmesi olurdu.
Evet benim foruma ara verdiğim dönemde çikmişti. :D

Ya böyle bir şarkiya 50M falan da çok az. :(
Lana da Adele gibi birkaç yil ara verip kendini özletip bir anda çok ciddi tutacak şarkılarla albümle gelmeli. Bu tarz şarkilar ile 2 yıl arka arkaya 2 albümle de tutmaması ile kesinlikle eski tarzina dönmeli artık. Çünki her 2 albümle ciddi düşüş yaşadı ve kendini hissetdiremedi.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Beğenmedim. Tek düze söyleyiş ve hiç keyif vermedi bana. Yani yorumlara baktım şimdi de 200 milyon olmalıydı demişsiniz. :D Bu 200 milyon olmalıysa SILA Afitap 400 milyon olmalı. :F