'La Casa De Papel'in Final Sezonu Tarihi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,039
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
la-casa-de-papel-4-adelanta-su-estreno-jpg.77512

Netflix'in ilgiyle izlenen yapımı 'La Casa De Papel'in final sezonu tarihi belli oldu!

Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric,, Alba Flores, Esther Acebo, Itziar Ituño'nun oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin final sezonu izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Final sezonunun ilk beş bölümü 3 Eylül, son beş bölümü ise 3 Aralık 2021’de yayınlanacak.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Ya şu parçalara bölme saçmalığını bırakın. Tamam söz izledikten sonra üyeliği iptal etmeyeceğiz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hazır merak ettiğim dizilere başlıyorken bunu da izlemeyi deneyeyim, beğenirsem final sezonuna yetişirim zaten. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,039
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Niye 3 ay var arada yaw
Ya şu parçalara bölme saçmalığını bırakın. Tamam söz izledikten sonra üyeliği iptal etmeyeceğiz.
Hazır merak ettiğim dizilere başlıyorken bunu da izlemeyi deneyeyim, beğenirsem final sezonuna yetişirim zaten. :A
Yeni sezon konusu böyleymiş:
İspanya Merkez Bankası'nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon'u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dizi ünlü bir dizi ama bizim ülke kadar diğer yerlerde bu kadar ilgi gördüğünü de sanmıyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,039
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir sezonu parça parça bölmek ne alaka ya? Netflix'i, televizyon ve diğer platformlardan farklı kılan bir yönü de tüm bölümleri aynı anda yayınlaması.

Yabancı dizi izlemeye başlarsam (yakın zamanda imkansız) ilk izleyeceğim dizilerden biri olacak LCDP. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel haber. Yakın zamanda diye korkmuştum daha çok varmış. :Z

Yakın zamanda dizi falan istemiyorum elimde yeterince var. :A 3 Aralık'ta izleriz 3 Eylül'deki parçaları hemen tüketmeye gerek yok...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne gerek varmış böyle bölmeye ya, toptan izleseydik keşke. Toptan 5 Aralık’ta izlerim büyük ihtimalle.