Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. SEZON YORUMU:

Efsaneydi be, özellikle son 2-3 bölümünü soluksuz izledim. Sezon finali muhteşemdi. :(
Moskova'nın ölümü ilk üzücü gelişme oldu, Denver mahvoldu... Çok ön planda değildi belki ama son sahnesi damga vurdu.

Benim için en büyük şok sezon finalinde Berlin'in ölümü oldu, ekip içi kendini feda etti. Çatışma sırasında Profesör'e söylediği ''Yaşlılık bana göre değil zaten'' söylemi de gülümsetti...

Raquel'e helal olsun, ekibi son saniyeye kadar satmadı şaşırttı. Son saniyede mecburiyetten ele verdi ama hem kendini kurtardı hem zaten bizimkilere bir zararı dokunmadı. Angel'in de bizi satmamasını unutmamak lazım, ona da helal olsun...

Tokyo ve Rio'yu çok seviyorum, çok tatlı bir çift. Rio'nun saf ve mazlum hali Tokyo ile beraber çok hoş duruyor. :D

3. sezona da yarın geçip bir haftaya tamamlamayı planlıyorum. :X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. SEZON YORUMU:

Efsaneydi be, özellikle son 2-3 bölümünü soluksuz izledim. Sezon finali muhteşemdi. :(
Moskova'nın ölümü ilk üzücü gelişme oldu, Denver mahvoldu... Çok ön planda değildi belki ama son sahnesi damga vurdu.

Benim için en büyük şok sezon finalinde Berlin'in ölümü oldu, ekip içi kendini feda etti. Çatışma sırasında Profesör'e söylediği ''Yaşlılık bana göre değil zaten'' söylemi de gülümsetti...

Raquel'e helal olsun, ekibi son saniyeye kadar satmadı şaşırttı. Son saniyede mecburiyetten ele verdi ama hem kendini kurtardı hem zaten bizimkilere bir zararı dokunmadı. Angel'in de bizi satmamasını unutmamak lazım, ona da helal olsun...

Tokyo ve Rio'yu çok seviyorum, çok tatlı bir çift. Rio'nun saf ve mazlum hali Tokyo ile beraber çok hoş duruyor. :D

Birlikte izleyerek tabi @Harunnn60 :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2. SEZON YORUMU:

Siz beni beklediniz köydeyken , bende köyden geldimden beridir sizi bekliyorum :A Bizde adam bırakmak yok @MasacRE gibi :A :A :A @Harunnn60
Kimin bırakıp bırakmadığı belli oluyor :A Tesadüfen mesajına denk gelmeseymişsin kendi kendine izleyecekmiş Yiğit 3. sezonu da :A Hem ayrıca madem destere dönecek, onu da beklesenize. Hani her diziye foku bekliyordun hogatha ne bu acele :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimin bırakıp bırakmadığı belli oluyor :A Tesadüfen mesajına denk gelmeseymişsin kendi kendine izleyecekmiş Yiğit 3. sezonu da :A Hem ayrıca madem destere dönecek, onu da beklesenize. Hani her diziye foku bekliyordun hogatha ne bu acele :A
Durdu durdu @Yiğitt hortladı :F Söz verdik birlikte izleyecez diye ama @Harunnn60 haftadan itibaren aktif olucak sanırım fok başkanda hortlar zaten artık her an hortlayabilir yine birlikte izlemiş olacaz :Z:Z:Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt i bekliyoruz 1 aydır baktım tek başına izleme planları yapıyor :A :A :A
İzleriz haber verin yeter :A
Ekip hazırsanız bu gece MS'den sonra bir bölüm izleyelim? :A