Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
@sokak sanati da sever mal kadınları @Harunnn60 gibi :A :A :A Bir de dizideki kadınları övmüş Monica dısında hepsi birbirinden beterdi :A :A :A
Monica şey değil mi ya? Şu evli çocuklu patronundan hamile kalıp sonra o haliyle Denver'la işi pişirip kaçan kadın. Hatırladım şimdi. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Monica şey değil mi ya? Şu evli çocuklu patronundan hamile kalıp sonra o haliyle Denver'la işi pişirip kaçan kadın. Hatırladım şimdi. :A
Kocası öküzdü :F Dizinin asıl çifti başrolleri @sokak sanati :Z :Z :Z
tumblr_p7ttqcjQsA1wmrjd4o2_500.gif

• Güldürdün
Reactions: kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne buluyorsunuz o mal karakterde :eek: :eek: :eek: @kerem

Monica'da çok iyiydi. Danver ile olan ilişkisini ayrı bir seri yapılmalı. Nairobi tam bir amazon kadınıydı. Berlin'e kafa tutması süperdi. Belinden daha iyi yönetirdi ekibi. Tokyo zaten şahaneydi. Arsız kadın rolünü süper oynadı reis.:bhr: Erkeklerde Danver ve Profesör benim için iyiydi. Rio eh işte. Berlin nefretimsin:A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Monica'da çok iyiydi. Danver ile olan ilişkisini ayrı bir seri yapılmalı. Nairobi tam bir amazon kadınıydı. Berlin'e kafa tutması süperdi. Belinden daha iyi yönetirdi ekibi. Tokyo zaten şahaneydi. Arsız kadın rolünü süper oynadı reis.:bhr: Erkeklerde Danver ve Profesör benim için iyiydi. Rio eh işte. Berlin nefretimsin:A
Prof. ve Raquel en tatlı çiftti, asıl onlarla ilgili ayrı bir seri yapılmalı. Zaten sezon o ikilinin sahnesiyle bitti. :bhr: Başkentim Berlin'le Tokyo'yu herkesten ayrı tutuyorum zaten. Kıskananlar çatlasın. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Prof. ve Raquel en tatlı çiftti, asıl onlarla ilgili ayrı bir seri yapılmalı. Zaten sezon o ikilinin sahnesiyle bitti. :bhr: Başkentim Berlin'le Tokyo'yu herkesten ayrı tutuyorum zaten. Kıskananlar çatlasın. :A
Aaa tamam @sokak sanati sizin kadar zevksiz değilmiş :A En azından doğru çiftin hakkınıda veriyor sizden ayırıyorum milli şefimizi :A :A :A @MasacRE @Forumdash
tumblr_p7ttqcjQsA1wmrjd4o2_500.gif

• Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Kardeşmi değillermi destereyle sen değiller ben öyleler diye birbirimize girmiştik :F @MasacRE @kerem

Şu konuyu açığa kavuştururlar umarım :A
Dur gelsin de hatırlatır bize:F
Yanımdakiler rahat bırakmıyorlar beni. :F

Belli bir geçmişleri mevcut, zaten Profesör'ün gerçek ismini birtek Berlin biliyordu. O yüzden yüksek olasılıkla kardeşler. :A Da ben Berlin'den ziyade Profesör'ü abi beklerdim. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Belli bir geçmişleri mevcut, zaten Profesör'ün gerçek ismini birtek Berlin biliyordu. O yüzden yüksek olasılıkla kardeşler. :A Da ben Berlin'den ziyade Profesör'ü abi beklerdim. :A
Alamancının zihni açılmış ayoll :Z :Z :Z @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Göz ameliyatı mı oldun yanındakiler rahat vermiyor?? Katarak mı aldırdın :F

• Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem