Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hortlatmışken yazayım. 2. Sezonda bitseydi şu an en iyi diziler arasında gösterebilirdik mantık hatalarına rağmen ama rezalet 3. Sezon için diretmeleri akıl alır gibi değil.
Berlin'i flasbacklerde yaşatmaları da ayrı trajediydi. Sadece o da değil Rio'yu kurtarmak için merkez bankasını soymak ne demek?
Tadında bitirilmediği için asla iyi anılmayacak... Bir de 4. Sezon çekecekler daha. :( @Forumdash @Çiğdem
Evet 4.sezon için kötu çıkış noktası:A
Bakmıyorkı oda sosyal medyalara :F Geberdimi tam geberiyor gerçi ona diyorumda gittimmi bende bir bakıma öyleyim haber alınamaz :F
Sana faceden yazarlar:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her şey zorlamaydi ya. Profesor sanki profesor degilde yeni yetme bir stajyer gibiydi. :A Planlar da hiç mantık yoktu. Çerezlik bir diziydi zaten ama 3. Sezonki hali çerezlik bile değildi bana kalırsa. Suratım :( bu şekilde izledim diziyi. :A
Aslında
hamile ecünnü ne güzel işi bitiriyordu dedektif kadını öldürme planı ters tepti sırf o yüzden profosor gemileri yakıp savas emri verdi o hamle yapılmasa işleri bitmişti :A :A :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Maalesef...

O zeyna kılıklı kızın da ölmeyeceği belli, Nairobi yani. Ama sezona onun ölümüyle başlasalar şahsen ters köse olunur. Yeni gelen karakterde direk Berlin'in aynısıydı. Neyse 4'te toparlarlar belki. Umarım hepsi ölür. :A
Yeni gelenlerin hiç birine ısınqamadım. İzliyorsam ilk kadro yüzü suyu hürmerine:A @Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte profesor aptallaştı, adamı pembe dizilerdeki karakterlere benzettiler. :A Karakteri acayip değişti. Tutarsızlıklar vardi. Yeni gelen Berlin'in kopyasıydı bir de. Seyirciyi salak yerine koymuşlar her türlü izlerler diye...
Onu bende ısınamadım evet ve sonradan şey sahneleirne bağladılar :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen ama onlarda salaklaştı...

Aranan adam hatlı telefon mu kullanır. Dedektifin butun emniyete hakim olması lazım, yapilacak hamlelere. O da mal mal olayın seyrine gore yol izleyen bir hirsiz kafasiyla hreket etti kendini yakalattı.

Savunulacak bir yanı yok. Uyarlamasını yapacaklardı, Ay Yapım yapsaydı keşke şu diziyi. Bizimkiler İspanyollar'dan daha başarılı aksiyonda en azından daha tutarlı karakterler. :A İçerde'de efsaneydi Uluç, çekseydi keşke şu işin yerlisini. ?
kullanılan hat kullan at degilmi:A eskiden kart alip klubede konuşmk gbi. Kimlik derdı yok yani:X

• Beğendim

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Berlin'i çok seviyordum ama keşke gay olsaydı. Karizma herfiti, kıza tecavüz etmesi affedilemeyecek bir yönü maalesef o yüzden ben tamamen ayrılmasını isterdim diziden... Flasbackle sırf sevildi diye devam ettirmek kadar saçma bir şey olabilir mi ya? :A
Şu şişman adamla olan şeyinden dolayı nefret ettim bende :A Pırasa burunlu kız haddini bildirdi ama orada gözüme girdi :F @Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öğütlemediğini ağız birliği yapmadiğinizi nerden bilcez:A
Ahh keşke gelsede onla görüşmedimizi size söylese gerçi gitmeden söylemişti ama dinleyen kim :A :A :A
2 tane suçlama var birincisi @Harunnn60 la senin onla forum dısı görüştümüze diahil ikinci suçlamada kütük @MasacRE ınun dedikleriyle dizi izliyorsun şeyi :A Herif bunları aydınlatmadan geberip gitti :F Çık mezarından be adam :A :A :A @destere

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kullan atmıydı bilmiyorum da yer tespiti yaptılar. Gerci o da saçmaydı, mantıklı değildi sonuçta hat onun üstüne değildi de dizide zorlamaydı sırf Rio'ya bir şey olsun diye işte. Mantıklı bir hamle değildi. :A
Teknik bilgim olsa anlatrdım da eleştirilecek bişey de bulamıyorum o konuda:X alan belliydi galiba. O civardan gelen aramaları kontrol edıyorlardı diye hatrlıyorum. Yanlişsa duzelt:X

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haklı olabilirsin ben bilmiyorum ama izlerken çok zorlama geldi her şey olay olsun da herkes merkez bankasına girsin diye mantıksız bir çok olayı üst uste getirdiler...
Tokyo sahnesi çekmeye kalktılar galiba. En beğenilen yada reaksiyon alan sahneleri yenidwn yçekemye calişmişlar gibiydi dizi. Ama yenilerle olmamiş:A bana 3.sezonu yorumu yaptırıyordu izlerken

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O kadar dizi izlemişimdir. Şu Tokyo kadar insanı yoran sinir eden çok az karakterle karşı karşıya kaldım her sahnesinde geriliyorum.