Kuzeyin Oğlu Volkan Konak - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Program

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210331_132913.jpg

Star TV'nin yeni programı Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde ekrana döneceğini açıklayan Volkan Konak'ın, yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği 'Kuzeyin Oğlu Volkan Konak' programının hazırlık çalışmaları tamamlandı.

Çekimlerine yakında başlanacak olan program izleyenlere keyif dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak yakında Star TV'de!

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Show tv ve kanal 1'de vardı.Star'da hep eğlence show programlarına yöneldi.Dizilerde istediğini bulamıyor artık.Sabah kuşağıda eğlence müzik programı var.Bir Demet Tiyatroda başladı gene

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Şimdiden fragman geldiyse Ramazan'da başlatmayı düşünüyorlar galiba. Umarım pazar olmaz bu kadar ay dayandıktan sonra sonra Menajerimi Ara bayramı görmeyi hak ediyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Kanalın Salı ve Çarşamba günü boş şu an, ama iki günde çok zorlu bakalım ne yapacak program.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Show tv ve kanal 1'de vardı.Star'da hep eğlence show programlarına yöneldi.Dizilerde istediğini bulamıyor artık.Sabah kuşağıda eğlence müzik programı var.Bir Demet Tiyatroda başladı gene
Diziler tutmayınca eğlence programlarına yöneldiler dediğin gibi ama o da düştü artık. :A

Bu programda ilk bölümler meraktan izlenir sonra düşer.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Diziler tutmayınca eğlence programlarına yöneldiler dediğin gibi ama o da düştü artık. :A

Bu programda ilk bölümler meraktan izlenir sonra düşer.
Demet ve Alişan ilk 10'daydı şimdi ilk 25'de yoklar.İbo Show ilk 10'da.Bakalım Kuzeyin Oğlu dediğin gibi olcak mı?Kanal D'de yöneldi eğlence programına.Sibel Can'da reytingi düşük sanırım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalın Salı ve Çarşamba günü boş şu an, ama iki günde çok zorlu bakalım ne yapacak program.
İki günden birine Kağıt Ev gelir, ama ben bu programın hafta içi olacağını zannetmem.

İbo Show sezon finali yaptıktan sonra başlayabilir belki bir ihtimal.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Demet ve Alişan ilk 10'daydı şimdi ilk 25'de yoklar.İbo Show ilk 10'da.Bakalım Kuzeyin Oğlu dediğin gibi olcak mı?Kanal D'de yöneldi eğlence programına.Sibel Can'da reytingi düşük sanırım.
Demet ve Alişan’ın programı başladığında başka gündüz kuşağı programı yoktu, o yüzden izlemiyordu. Şimdi bir sürü program var, o yüzden izlenmiyor.

Şarkılar Bizi Söyler ortalama gidiyordu ama kanal gününü değiştirdi ne olacak şimdi bilinmez.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Demet ve Alişan’ın programı başladığında başka gündüz kuşağı programı yoktu, o yüzden izlemiyordu. Şimdi bir sürü program var, o yüzden izlenmiyor.

Şarkılar Bizi Söyler ortalama gidiyordu ama kanal gününü değiştirdi ne olacak şimdi bilinmez.
Gündüz kuşağında Esra ve Müge önde.Öğleden sonrada bazen Didem önde bazende Zuhal Topal önde oluyor.Zuhal ve Didem değişiyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tutmayacak bir program daha,isim berbat olmuş bir de Poll Production İbo Show nostalji yüzünden tuttu bunu anlamadılar galiba, burda yazıyorum 1 ay sonra Poll Production'un 3 programı final yapacak, millette karşılığı yok artık böyle programların.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Ben yazın yayınlanacağını düşünüyorum. Menajerimi Ara bu hafta yükseliş yaşamış olmasaydı Ramazan sırasında bir değişiklik bekliyordum. Şimdi İbo Show ara verdiğinin ertesi haftası başlar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Program için düşünülen zaman hafta içiydi en başından beri, yani kanalın boş hafta içi günlerinden birinde yayınlanacaktır. Pazar günü Menajerimi Ara bence sezon sonuna kadar gidecektir, kanalın dizinin arkasında duracağını düşünüyorum bu konuda.