'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' Final Yapıyor! | Show TV

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yeni Gelin 2 bitiyor demek, kanal için çok iyi oranlar aldı ilk sezon'da ama sonra'dan özellikle AB'de çok düşmeye başladı ve kanal bitirme kararı almış olabilir.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Güzel diziler tek tek giderken bu dizilerden daha düşük reytingler alan ve kötü olan diziler bitmiyor neden ya
------

Kırmızı kamyon 4 bölüm boyunca yine 4 altı düşük reytingler alırsa kendisini kanıtlayamadığı için zaten final yapar. Gün değiştirirse belki olabilir ancak 2-3 diziyi arka arkaya bitirmek bilemedim...
Kırmızı Kamyon bekleneni vermedi öbür dizilerin ahını aldı kanal çok şükür de bekleneni almadı bu kanala o diziler fazla bile.

• Beğendim
Reactions: Doğan

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 101095

Show TV'nin sevilen dizisi 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk'tan kötü haber!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu, başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu ve Merve Şen gibi isimlerin yer aldığı dizinin final yapacağı öğrenildi.

Dizi Doktoru'nun haberine göre yarın 58. bölümü yayınlanacak olan dizi 60. bölümüyle ekrana veda edecek.

'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Show TV 'de!
Sıkmaya başlamıştı zaten gönül dağı dizisi gelince de hepten düştü yeni diziler iyidir kanala taze kan şart acilen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sezon sonunda final yapmasını bekliyordum zaten. Ama yukarıda da değinilmiş Show çok aceleci davranıyor. Nisan'da bitireceğine birkaç hafta daha dayanıp sezon sonunda bitirebilirdi. Neredeyse tüm dizileri arka arkaya final yapıyor.

Kanalı özellikle ilk sezon çok iyi sırtladı. Bu sezon da düşüş yaşamasına rağmen iyi gitti. En azından bunlar düşünülerek 65'te falan bitirebilirdi kanal. Hayırlısı olsun.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
O zaman 'Alev Alev' dizisi de biter gibi geliyor bana, ondan iyi oranlar alan tüm diziler bitiyorken 'Alev Alev' pek devam edecek havası vermedi bana.

'Kuzey Yıldızı' kaç sezondur kanalın cumartesi akşamını güzel bir şekilde sırtladı, 60 bölüm de çok iyi bir rakam. Tadında bitiyor olması güzel gelişme, tüm ekibin emeklerine sağlık...

O değil de Show TV'nin yeni sezonunu aşırı merak ediyorum, ellerinde dizi kalmadı. Bakalım nasıl hazırlık yapıyorlar? Yeni sezona cumartesi akşamına Süreç Film yeni bir dizi hazırlayabilir, Ay Yapım yine bir dizi hazırlığında olabilir, O3'ün yaz dizisi dışında yeni dizisi gelebilir. Bakalım atakları nasıl olacak? BKM Film'den yeni dizi gelebilir mi? Detayları bekliyoruz artık...

Alev Alev mayısta bitecek diye biliyorum ben daha başlamadan tek sezonluk olacak demişlerdi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu sezon sonunda final yapmasını bekliyordum zaten. Ama yukarıda da değinilmiş Show çok aceleci davranıyor. Nisan'da bitireceğine birkaç hafta daha dayanıp sezon sonunda bitirebilirdi. Neredeyse tüm dizileri arka arkaya final yapıyor.

Kanalı özellikle ilk sezon çok iyi sırtladı. Bu sezon da düşüş yaşamasına rağmen iyi gitti. En azından bunlar düşünülerek 65'te falan bitirebilirdi kanal. Hayırlısı olsun.
Alev Alev düşünce de çok aceleci davranması için salavat zinciri. 🙏

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
O zaman Kırmızı Kamyon cumartesi yayınlanabilirdi, güme gitti böylelikle. Belli ki Show yeni sezona çok iyi hazırlanıyor. Aslında Arıza dışında verdiği kararlar yerinde olmuş ama en azından Ramo ve bu diziye Mayıs sonuna kadar şans vermeliydi. Şimdiden Show'un Ekim ayı yayın akışını merak etmiyor değilim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş'ın dediğine göre, yapım şirketi oyunculardan indirim istemiş ama oyuncular kabul etmemiş. Sonrasında bu karar alınmış.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Mafya aldatma dizileri 6 sezon sürsün ama aile komedi dizileri 2 sezoncuk sürsün.Bende 44.bölümden beri bakmaya başladım.Show tv tüm dizileri final olcak.Gelecek sezon neler yapacak show ?

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kanalı güzel sırtladı ve 60 çok iyi bir bölüm sayısı. Oyuncuların yolu açık olsun.