FF Kutlama Konularında ve Forum Oyunları Bölümünde Yazılan Mesajların Sayaca İşlememesi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir çok kişinin bilmediği bir durumdur.

Forumda 'post kasmayı' sevenlerin yanı sıra mesaj sayısının çoğalmasını istemeyen üyeler de mevcut. Kutlama Konuları ve Forum Oyunları'nda bulunan bölümlerde yazılan mesajlar, mesaj sayısına etki etmiyor.

Kutlama konuları, mesaj sayısının çoğalmasından çekinen kişilerin özellikle çenesini bol bol çalıştırdıkları mekandır.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060

Forumda 'post kasmayı' sevenlerin yanı sıra mesaj sayısının çoğalmasını istemeyen üyeler de mevcut. Kutlama Konuları ve Forum Oyunları'nda bulunan bölümlerde yazılan mesajlar, mesaj sayısına etki etmiyor.

Kutlama konuları, mesaj sayısının çoğalmasından çekinen kişilerin özellikle çenesini bol bol çalıştırdıkları mekandır.
Keşke her bölümde gereksiz post kasmasalar şer ittifakı ;) ;)

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Keşke her bölümde gereksiz post kasmasalar şer ittifakı ;) ;)
Bence herkes bilincinde kimin post kastığından.
Belki bu konu bir nevi yardımcı olur, post kasanlar o bölümde daha az yazmış olur :A Muhabbetten çok içeriğe odaklanırlar o kısımlarda. (Forum Oyunları bölümü yani)

• Güldürdün
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Bence herkes bilincinde kimin post kastığından.
Belki bu konu bir nevi yardımcı olur, post kasanlar o bölümde daha az yazmış olur :A Muhabbetten çok içeriğe odaklanırlar o kısımlarda. (Forum Oyunları bölümü yani)
bence de inş düzelirler ama huylu huyundan asla.. ;);)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Tolstoyevski :A
Hazır sen işaret vermişken, yeni üyeler ve bilmeyenler için bilgilendirme yapmış olayım:A
Konu, forumun kapandığı zamana denk gelmiş :eek:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mantıklı forum oyunlarında bazen kaptırıp çok beleşe mesaj kasma olurdu. Böyle bir niyetim yok ama son zamanlarda bayağı yüksek mesaj sayım.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Şu kısmı diyorum koyu işaretlediğim :A

Forumda 'post kasmayı' sevenlerin yanı sıra mesaj sayısının çoğalmasını istemeyen üyeler de mevcut
. Kutlama Konuları ve Forum Oyunları'nda bulunan bölümlerde yazılan mesajlar, mesaj sayısına etki etmiyor.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Mantıklı forum oyunlarında bazen kaptırıp çok beleşe mesaj kasma olurdu. Böyle bir niyetim yok ama son zamanlarda bayağı yüksek mesaj sayım.
Yalnız haftalık sayaca ekleniyor yani enler listesinde ama kullanıcı adımızın altındaki kısma sayılmıyor (kulüp konuları açılmasına vesile olan sayaca) :A
------

@MEnes ve benim bol bol çene çalışırdığımız mekandır Kutlama Konuları ve @Tolstoyevski dün öğrenmiş oldu bu durumu, artık onunda o bölümlerde bol mesajlarıni görebiliriz :A Bu ikisi özellikle mesaj sayısının çoğalmasından korkuyor, hele Tols o konuda 1 numara :A

Şu kısmı diyorum koyu işaretlediğim :A
Cevap burada :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yalnız haftalık sayaca ekleniyor yani enler listesinde ama kullanıcı adımızın altındaki kısma sayılmıyor (kulüp konuları açılmasına vesile olan sayaca) :A
------

Cevap burada :A
Karanlık döneme denk gelmiş sahiden forumun tam kapandığı dönemler haliyle araya kaynamış :eek: :A

• Güldürdün