Kusursuz Kiracı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FaQt2GXXgAApYI0

FOX'un merakla beklenen MF Yapım imzalı yeni dizisi 'Kusursuz Kiracı'nın yayın tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın, senaristliğini Nermin Yıldırım'ın üstlendiği, başrolünü Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dizi, salı akşamları izleyici ile buluşacak.

Kusursuz Kiracı, ilk bölümüyle 30 Ağustos Salı 20.00'de FOX'ta!

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Salı veya Çarşamba olacağını bekliyordum ama en azından Eylül sonu - Ekim başına kadar bekletirler diyordum, baya erken oldu :)

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizinin fragmanlarını filan çoğu kişi beğenmiş ama ben beğenmedim. Bu dizi fos çıkacak ve tutmayacak bence.

• Harika
Reactions: STAR

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Dizi bu şekilde Star'da yayınlansa fikrin aynı olur muydu acaba? :A Merak ettim sadece.
Emre çok komiksin.😅
Starda olsa belki ilk bölümüne bakardım ama yine de uyumu ve fragmanı beğenmediğim için devam etmezdim izlemeye.
(Yine bir açıklık getireyim Star fanıyım diye her projesini izlemek zorunda değilim ki izlemiyorum beğendiklerimi izliyorum mesela bu yaz Ah Neredeeyi pek beğenmedim ve izlemedim. Duy Beni yi ise ilk önce iyiydi de şu sıralar pek iyi akmıyor. Uzun lafın kısası... anladın işte)