'Kusursuz Kiracı'nın Oyuncu Kadrosu ve Konusu Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Konu Editörü
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
66,338
Reaksiyon puanı
51,333
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FZsryEqXEAE5uw3


FOX'un ilk tanıtımı büyük merak uyandıran yeni dizisi 'Kusursuz Kiracı'nın oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu!

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın, senaristliğini Nermin Yıldırım'ın üstlendiği dizinin kadrosunda; Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

Çekimleri devam eden MF Yapım imzalı dizinin genel hikayesi ise şöyle:
Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.
Kusursuz Kiracı, yakında FOX'ta başlıyor!
 

Alos

Favori Üye
Katılım
4 Ağustos 2020
Mesajlar
13,483
Reaksiyon puanı
10,654
Puanı
700
Konusu güzel :Z ama keşke FOX'ta yayınlanmasaydı harcar FOX umarım tutarda :(
------

@Emre Ozansoy Evden atılsın demiştim adalet yerini buldu :Z
 

Gizmen

Favori Üye
Katılım
12 Nisan 2018
Mesajlar
6,150
Reaksiyon puanı
2,154
Puanı
360
Yaş
23
Dizinin gerilimli konusu kaçmaz. Umarım saçma reyting sisteminin kurbanı olmaz
 

-potterhead-

Favori Üye
Katılım
31 Mart 2014
Mesajlar
4,121
Reaksiyon puanı
3,709
Puanı
460
Konum
Ankara
Yazarın Ev adlı kendi kitabından esinlenilmiş gibi duruyor. Nermin Yıldırım bence güncel Türk yazarları arasında iyi sayılabilecek isimlerden, tutmasını isterim.
 
  • Beğendim
Reactions: Angelica