'Kuruluş: Osman' ve 'Bir Zamanlar Çukurova'ya Maç Engeli! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dirilis-osman-in-devami-kurulus-osman-ne-zaman-yayinlanacak-kurulus-osman-yayin--1571821290.jpg

Egm2RB5WsAAVM5B

'Kuruluş: Osman' ve 'Bir Zamanlar Çukurova' maç engeli!

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı 'Kuruluş: Osman' ile başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Nazan Kesal ve Furkan Palalı'nın paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizilerinin yeni bölümleri 13 Ocak - 14 Ocak tarihlerinde kupa maçları nedeniyle yayınlanmayacak.

'Kuruluş: Osman' yeni bölümüyle 20 Ocak Çarşamba, 'Bir Zamanlar Çukurova' yeni bölümüyle 21 Ocak Perşembe ATV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,906
Puanı
1,061
Konuda yanlışlık var hem maç hem diziler 13-14 Ocak'ta varmış gibi görünüyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,906
Puanı
1,061
Hem Survivor hem de maçlar derken diziler için 1-2 reytinglik düşüşler gelsin bakalım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben anlamıyorum, bu medya grubunun A Spor kanalı ne işe yarıyor? Zaten bu iki dizi günü rahat bir şekilde kurtarıyor +10 reytingle. (Maçların bu kadar iyi gideceğini zannetmiyorum.) Maçları A Spor da ver, dizilerin yayınlansın.

Umarım bu iki dizinin olmayışı ile Mucize Doktor ve Sadakatsiz oranlarını arttırır. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Ben anlamıyorum, bu medya grubunun A Spor kanalı ne işe yarıyor? Zaten bu iki dizi günü rahat bir şekilde kurtarıyor +10 reytingle. (Maçların bu kadar iyi gideceğini zannetmiyorum.) Maçları A Spor da ver, dizilerin yayınlansın.

Umarım bu iki dizinin olmayışı ile Mucize Doktor ve Sadakatsiz oranlarını arttırır. :Z
Bence ara vermek adına bu şekilde yapıyor kanal. Yani işin içinde maç sebebiyle ara verdiğini sanmıyorum. :)

Yoksa ATV'ye kalsa önümüzdeki 10 sezonu bu reytingle devam ettiği sürece ara vermeden yayınlar dizileri. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence ara vermek adına bu şekilde yapıyor kanal. Yani işin içinde maç sebebiyle ara verdiğini sanmıyorum. :)

Yoksa ATV'ye kalsa önümüzdeki 10 sezonu bu reytingle devam ettiği sürece ara vermeden yayınlar dizileri. :A
Kuruluş: Osman için bir şey diyemem, yılbaşı arası vermedi dizi. Ama Bir Zamanlar Çukurova bir hafta yılbaşı arası verdi, bir hafta yayınlanacak sonra tekrar ara verecek. Çok saçma geliyor.

Bence de, bu iki dizi rahat 2 - 3 sezon daha gider. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
dirilis-osman-in-devami-kurulus-osman-ne-zaman-yayinlanacak-kurulus-osman-yayin--1571821290.jpg

Egm2RB5WsAAVM5B

'Kuruluş: Osman' ve 'Bir Zamanlar Çukurova' maç engeli!

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı 'Kuruluş: Osman' ile başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Nazan Kesal ve Furkan Palalı'nın paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizilerinin yeni bölümleri 13 Ocak - 14 Ocak tarihlerinde kupa maçları nedeniyle yayınlanmayacak.

'Kuruluş: Osman' yeni bölümüyle 20 Ocak Çarşamba, 'Bir Zamanlar Çukurova' yeni bölümüyle 21 Ocak Perşembe ATV'de!
Canım Perşembe dizilerim yükselir :A Alev Alev, Mucize Doktor,Babam Çok Değişti :Z