'Kuruluş: Osman'ın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | ATV

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
O yüzden hafta içi romantik komedi iş yapmaz vs. düşüncesi yanlış. İyi bir hikaye, sağlam bir cast ile her şey yapılır.
Romantik komedi hep kötü iş olarak bakılıyor ancak dediğin kadro ve hikaye iyi olursa gayet iyi gider. Genelde hep aynı hikâye olduğu için bu eleştirilere maruz kalıyor romantik komedi dizileri.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Romantik komedi hep kötü iş olarak bakılıyor ancak dediğin kadro ve hikaye iyi olursa gayet iyi gider. Genelde hep aynı hikâye olduğu için bu eleştirilere maruz kalıyor romantik komedi dizileri.
hikaye aynıda oyuncularda aynı hep can yaman örnek kadın oyuncularda kıralık aşk ve iyi gunde kötu gunde

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
masumlar apoartmanı seksenler uyanışselçuklu ..başka varmıydı başarılı yada başarısız
Seksenler daha başlamadı günlük dizi Benim Adım Melek idare eder. Tövbeler Olsun ve Kalk Gidelim kötü oranlar alıyor. Payitaht da başlamadı daha onun da totali iyi değil ama Ab grubu idare ediyordu şimdi cuma ne yapar bilmemm

• Beğendim
Reactions: Doğan

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu dizi, DEK, Sadakatsiz derken boşluk dizisi zirveye uzaktan el sallar artık. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Seksenler daha başlamadı günlük dizi Benim Adım Melek idare eder. Tövbeler Olsun ve Kalk Gidelim kötü oranlar alıyor. Payitaht da başlamadı daha onun da totali iyi değil ama Ab grubu idare ediyordu şimdi cuma ne yapar bilmemm
kötü oranda olsa TRT nın reyting kaygısı yook...malesef gene devam ediyor lar

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
hikaye aynıda oyuncularda aynı hep can yaman örnek kadın oyuncularda kıralık aşk ve iyi gunde kötu gunde
Can Yaman hep romantik komedi çekiyor. Aslında farklı bir iş çekse ülkedeki kötü imajını da yıkabilir bence. Tarih dizisine çok yakışabilir vücudu göstermeye çalışması sürekli iyi olmuyor.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Can Yaman hep romantik komedi çekiyor. Aslında farklı bir iş çekse ülkedeki kötü imajını da yıkabilir bence. Tarih dizisine çok yakışabilir vücudu göstermeye çalışması sürekli iyi olmuyor.
hep zaten erkek vucutları reyting yapıyor..gazetelerde öyle okurdum

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
hep zaten erkek vucutları reyting yapıyor..gazetelerde öyle okurdum
Bence hiç hoş değil yaptığını da düşünmüyorum. Ama yakışıklı ve boylu kişileri başrol seçiminde dikkat ediyorlar genelde. Vücut bence bu konuda biraz geri planda ama diziye göre değişir.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Bence hiç hoş değil yaptığını da düşünmüyorum. Ama yakışıklı ve boylu kişileri başrol seçiminde dikkat ediyorlar genelde. Vücut bence bu konuda biraz geri planda ama diziye göre değişir.
aynen yakışıklı erkek guzel kız seçerler de hepde aynı kişiler ..

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Demet Özdemir gibi Can Yaman'da kendini romantik - komedi işlerden kurtarmalı. Sezon işlerinde yer alsa belki daha iyi olacak onun için her şey.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz izlesin abla. Kuruluş: Osman başladığı gibi biter Seçkin sayesinde. :Z

:A Valla babama o tarz dizileri izlettiremezsin izlemez emre sevmez bir Kurtlar vadisi izledi benle sonra Dirilişi sevdi Diriliş izleyince otomatikman Osmanı izliyor en son uyanışı izledi sevmiş ama bir ağır işliyorlar anlamakta zorlandım dedi Osmanı bile bana sorarak izler

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
:A Valla babama o tarz dizileri izlettiremezsin izlemez emre sevmez bir Kurtlar vadisi izledi benle sonra Dirilişi sevdi Diriliş izleyince otomatikman Osmanı izliyor en son uyanışı izledi sevmiş ama bir ağır işliyorlar anlamakta zorlandım dedi Osmanı bile bana sorarak izler
Hep tarihi dizilerde nereye kadar abla. :A Değişik işler izlenmeli, şans verilmeli.

• Güldürdün
Reactions: Angelica