'Kuruluş: Osman'ın Yapımcısından Yeni Dizi: 'Ak Kız Destanı'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

'Kuruluş: Osman'ın yapımcısından çok konuşulacak yeni dizi!

'Diriliş: Ertuğrul', 'Kuruluş: Osman' ve 'Bozkır Arslanı Celaleddin' gibi dizilere imza atan Bozdağ Film, yeni bir dizinin daha hazırlıklarına başladı.

Türklerin İslamiyet'e geçişinden önceki dönemde Orta Asya'da yaşayan dağ obalı kimsesiz bir kız ve eli ayağı tutmayan han oğlunun destansı aşk hikâyesini ekrana taşıyacak olan 'Ak Kız Destanı' dizisinin cast çalışmaları başladı.

9. yüzyılda geçecek olan dizi için ATV ile görüşülüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Tarih ile alıp veremediğiniz ne var bilmiyorum ama bildiğim zorla izletmiyorlar isteyen izler her gece PT'da 4 tane dram 2 tane aksiyon dizisi var ve sadece 1 tane tarih dizisi

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,110
Puanı
280
Kolaycılık resmen ya. Bir şey demiyorum artık. Rtük başkanı olsam tarih dizisi yaptırmam ülkeye. Yapacaksalar film yapsınlar.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,472
Puanı
1,060
Tarih ile alıp veremediğiniz ne var bilmiyorum ama bildiğim zorla izletmiyorlar isteyen izler her gece PT'da 4 tane dram 2 tane aksiyon dizisi var ve sadece 1 tane tarih dizisi
Tarih ile alıp veremediğimiz bir şey yok, tarih üzerinden para kazanmaktan vazgeçmeyenlerle alıp veremediğimiz var.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,110
Puanı
280
Tarih ile alıp veremediğimiz bir şey yok, tarih üzerinden para kazanmaktan vazgeçmeyenlerle alıp veremediğimiz var.
İMZA.
------

Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Kıbrıs, Uyanış Büyük Selçuklu, Payitaht Abdülhamid. :oops:

• Beğendim
Reactions: serhatt

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Tabii ki para kazanmak için yapılıyor her dizi ve film gibi,Gülseren Budayıcıoğlu insanların travmaları kullanıyor para kazanmak için, bunlar da tarihi anlatmaya çalışıyor izleniyorlar ve para kazanıyorlar neden yapmasınlar ki.

Diğerleri tecavüz,ihanet,aile gibi şeyleri kullanarak 100 tane dizi yapabiliyor ama başkaları tarihten esinlenerek 5 dizi yapmasınlar.
Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Kıbrıs, Uyanış Büyük Selçuklu, Payitaht Abdülhamid. :oops:
bunların hepsi aynı gecede mi yayına giriyor.

Pazartesi;
Çukur(aksiyon),Maraşlı(dram,aksiyon),Yasak Elma(dram,komedi),Kağıt Evi(dram,aksiyon) ve Uyanış(tarih dizisi)

Sezonda 40 tane dram dizisi yayına giriyor diğer yandan en fazla 5 tarih dizisi giriyor.