Kurtlar Vadisi'nin 14. Sezon Finalinde Kimler Ölecek ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
keşke ikisi de ölmese o kadar gereksiz adam varken herkesin sevdiği 2 karakteri öldürecek kadar büyük hata yaparlarsa yazık olur illa biri ölecekse bari tilki ölsün pusata bişey olmasın :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Ben pusatın öleceğini düşünmüyorum gölge de ölmez ben niyeyse kimsenin
öleceğini düşünmüyıorum ya

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Bu adamı sırf soyadı Çakır olduğu için diziden çıkartmıyorlarsa benim de adım @batuhankaralar değil. İnşallah Görkem Sevindik bir sonraki dizisinde başrol olur ve o dizi tutar çakma Pana'ya da kapak olur.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bu adamı sırf soyadı Çakır olduğu için diziden çıkartmıyorlarsa benim de adım @batuhankaralar değil. İnşallah Görkem Sevindik bir sonraki dizisinde başrol olur ve o dizi tutar çakma Pana'ya da kapak olur.

Yahu diziden çıkıp çıkmayacağı belli değil inanamıyorum bu yorumlarınıza
eşkiya başlayalı 30 bölümü geçmiş önce değilde şimdi niye çıkarsınlar
yapmayın allah aşkınıza

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yahu diziden çıkıp çıkmayacağı belli değil inanamıyorum bu yorumlarınıza
eşkiya başlayalı 30 bölümü geçmiş önce değilde şimdi niye çıkarsınlar
yapmayın allah aşkınıza
Abla hemen çıkarsalardı anlaşılırdı ve büyük tepki olurdu sezon finalindeki toplu temizlikte öldürürsek fazla göze batmaz diye düşünmüş olabilirler. Pusat'ın sahnesinden sonra Tilki'nin gösterilmesi birşeylerin olacağının göstergesi boşu boşuna onu oraya koymamışlardır.

iyiydin :D benim tek umudum gölge :A tam polat beyi öldürücek adam tipi var :A
Bunu dediğime inanamıyorum ama Polat'ın ölümü olsa olsa Gölge'nin elinden olur keşke olsa :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Abla hemen çıkarsalardı anlaşılırdı ve büyük tepki olurdu sezon finalindeki toplu temizlikte öldürürsek fazla göze batmaz diye düşünmüş olabilirler. Pusat'ın sahnesinden sonra Tilki'nin gösterilmesi birşeylerin olacağının göstergesi boşu boşuna onu oraya koymamışlardır.

Bilemiyorum ama şimdide anlaşılır bak sen bile soy adı çakır olduğu için
diyosun ve büyük tepkin var herkesin tepkisi var ee o zaman

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Öldürün öldürün kimse kalmasın! Yusuf dizinin tek varlıgı olması lazım...

Hatta Tilki ile Pusat'ın kafasına Yusuf sıksın daha iyi olur hemde şaha kalkar.. Hey maşallah :) Yazıktır günahtır ya. Pusat Çakır ölürse vadi benim için bitmistir. Zaten o kadro ilede kimse izlemez. YUSUF- KENAN- FEHMİ - CAHİT - POLAT hey gidi ... Gölge'yide Yusuf öldürür kesin

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12 yaşından beridir eski vadinin 1.bölümünden beridir izliyorum vadiyi eylülde 25 yaşıma giricem koskoca 13 yıl olmuş orta okul,lise, üni 3 tanede ayrı okul bitirdim her okul dönemimde her yılımda anısı hatırası vardır vadinin ama yolun sonu geldi malesef bu sezon finalinde pusatta ölürse pusuyu yeni bölümlerini izlemeyi bırakıcam yusuf ölmedende artık takip etmicem aa vadiyi bırakıyorum demiyorum çünkü eski vadiyi ve pusuyu son 3 yılı hariç 10.yılımıza kadar netten tvden izlemeye devam edecem birgün evlenirim çocuğum olur çizgi film yerine eski vadi ve pusunun 10.yılına kadar vadiyle büyütücem onuda ama sonrasını hatırlamak istemiyorum vadi hep hayatımda olucak gerçek vadi olucak ama bu sezon gibi bir sezon daha izleyip ben bir vadici olarak vadinin lekelenmesine izin vermicem elimden gelen şey 10.yıldan sonrasını unutmak son kalan 2-3 bölümüde izleyip geçmişimde klan vadiyle devam edicem ben yola tabi burdkı vadici arkadaşlarla eskilerden konuşmaya devam ederiz
:-):-):-)