"Kurtlar Vadisi" Tekrar Bölümleriyle Beyaz Tv'de !

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ersoylu sezon ve TNT sezonunun Vadiyle alakası yok bence. Hadi TNT bir nebze daha izlenilebilir ama Ersoylu sezon direk at çöpe gitsin :A

Yok sorun olmaz çünkü tema farklı :A 161'i de merak ediyorsan izleyebilirsin. Memati ölüyor sonuçta.
Memati ölüm sahnesini de izledik canım o kadar da değil :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yok be Sinegraf'tan dolayıdır :A
İşin o yönü de var ama alsalar bile bir sürü sahnenin de kesilmesi falan gerekiyor. Kim uğraşacak diyip salmışlar anlaşılan :A
------

Memati ölüm sahnesini de izledik canım o kadar da değil :A
Çakır'ın kızıyla evlendirdiler :(((( O zaman 162'den başka izlemeye Gerekli, o dönem çıldırıyorduk her hafta muhteşem bölümlerden dolayı.. Bir sürü analiz falan yapan kişi vardı hatta. Pişman olmazsın.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşin o yönü de var ama alsalar bile bir sürü sahnenin de kesilmesi falan gerekiyor. Kim uğraşacak diyip salmışlar anlaşılan :A
------

Çakır'ın kızıyla evlendirdiler :(((( O zaman 162'den başka izlemeye Gerekli, o dönem çıldırıyorduk her hafta muhteşem bölümlerden dolayı.. Bir sürü analiz falan yapan kişi vardı hatta. Pişman olmazsın.
Zaten o yüzden o sezonu izlemek istemiyorum inci saçmalığı birbirinden alakasız senaryolar aşırı mantık hataları yüzünden Ersoy ile bırakmıştım vadiyi vakit buldukça izlemeye çalışırım. Ha bir de Leyla'ya katlanamıyorum. Elif'ten nefret eden var. Elif bunların yanında bir tanedir. Leyla çakma Elif resmen

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Zaten o yüzden o sezonu izlemek istemiyorum inci saçmalığı birbirinden alakasız senaryolar aşırı mantık hataları yüzünden Ersoy ile bırakmıştım vadiyi vakit buldukça izlemeye çalışırım. Ha bir de Leyla'ya katlanamıyorum. Elif'ten nefret eden var. Elif bunların yanında bir tanedir. Leyla çakma Elif resmen
Senaristler tuhaf işler yapıyordu haklısın. Leyla'yı bende hiç sevmedim. Oyunculuğu da kötüydü, karakterde de olmamışlık mevcuttu. Elif efsanedir ya. Millet gereksiz abartıyor.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Senaristler tuhaf işler yapıyordu haklısın. Leyla'yı bende hiç sevmedim. Oyunculuğu da kötüydü, karakterde de olmamışlık mevcuttu. Elif efsanedir ya. Millet gereksiz abartıyor.
Elif özellikle Osman Sınav döneminde Türk dizi tarihinin en iyi yazılmış kadın karakterine girebilir. Sadece aşk değil olayların da çok içindeydi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Elif özellikle Osman Sınav döneminde Türk dizi tarihinin en iyi yazılmış kadın karakterine girebilir. Sadece aşk değil olayların da çok içindeydi
Çakır'ın hapishaneden çıkmasında da büyük payı vardı. Zaman zaman bizim ekibe de raconu kesiyordu hatta. Sonradan birazcık bozdular ama orda da sevdiği adamın gerçek yüzünü öğrendi, psikolojisinin bozulması normal.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Evet o dönem reytingini takip eden Memati öldü dizi batar demiştir :A Valla 162ten başlasam sorun olur mu çünkü Ersoy sonrası yok bende ve o sezonu seyretmek istemiyorum. Zaten Ersoylu sezon bile rezalet.
7 sezon Pusunun en iyi sezonlarından, aslında İskenderin olmadığı en iyi sezon diyebiliriz yani 2-3-4 sezonların dışından en iyi sezon 7 sezon bana göre

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai