"Kurtlar Vadisi" Tekrar Bölümleriyle Beyaz Tv'de !

xxAlemdarxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,203
Puanı
280
7F353CBB-E9DE-4D4D-AF94-76C47429F514.jpeg

15 Ocak 2003-29 Aralık 2005 tarihleri arasında Show Tv ve Kanal D'de yayınlanan, ve reyting rekorları kıran dizi "Kurtlar Vadisi" geri dönüyor !

Pana Film'e ait olan 56-97 bölümlerinin haklarını satın alan Beyaz Tv, efsane diziyi yarın (15 Eylül Çarşamba)'dan itibaren hafta içi her gün 16:30'da yayınlayacak.

"Kurtlar Vadisi" tekrar bölümleriyle Hafta İçi Her Gün 16:30'da Beyaz Tv'de.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İşte bizim uydu bir tuhaf :A 55 720 p koysunlar ben ona da razıyım. Ya gidiyorsun Telegram vk dan buluyorsun ya da Hint dizisi müziği gibi müzik koyan YouTube'dan.
Değişik valla.. Netflix el atsa aslında ilk 97'ye efsane ötesi olur.. Güzelim bölümleri dediğin gibi izlemek için kırk takla atıyoruz.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
İlk 55 bölümde alsaydı diyeceğim ama yayınlayamazdı kesilmek zorunda kalırdı keşke izleyebilsem

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vadi zaten son sezonu ile battı çekerse çeksin Cahit Yusuf sonrası daha batamaz. :A Bak Leyla ile Mecnun'dan memnun kalmış çoğu anlaşılan :A
O bölümleri izlemedim bile faciaydı. Vadi'ye hakaret gibi bir şeydi resmen.

Evet ama LiM tam kadro çekildi. Vadi'de Memati yok Abdülhey yok olmaz o iş.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
O bölümleri izlemedim bile faciaydı. Vadi'ye hakaret gibi bir şeydi resmen.

Evet ama LiM tam kadro çekildi. Vadi'de Memati yok Abdülhey yok olmaz o iş.
Çok iyi oyuncular ve senaryo ile olur aslında bence eski tadı zaten Pusu hiçbir zaman veremedi bu da veremez ama güzel bir dizi çıkabilir. Tabi Necati Şaşmaz mehdiyim diye dolaşırsa imkânsız zaten :A Bakmadım ama bazıları pusunun en iyi sezonu Memati öldükten sonraki sezonu diyor.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok iyi oyuncular ve senaryo ile olur aslında bence eski tadı zaten Pusu hiçbir zaman veremedi bu da veremez ama güzel bir dizi çıkabilir. Tabi Necati Şaşmaz mehdiyim diye dolaşırsa imkânsız zaten :A Bakmadım ama bazıları pusunun en iyi sezonu Memati öldükten sonraki sezonu diyor.
Vadi ekibi son sezon bütçeyi kıstı zaten diziye adam akıllı bir oyuncu getiremediler. Dizinin çökmesinde bunun da payı var. Ahahahhaa :A Memati öldükten sonraki ilk 15 bölümü gizem açısından efsanedir. Fırsatın varsa izle tavsiye ederim. Muazzam akıl oyunları göreceksin. Zaten reytingleri de toparlamıştı o bölümler.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vadi ekibi son sezon bütçeyi kıstı zaten diziye adam akıllı bir oyuncu getiremediler. Dizinin çökmesinde bunun da payı var. Ahahahhaa :A Memati öldükten sonraki ilk 15 bölümü gizem açısından efsanedir. Fırsatın varsa izle tavsiye ederim. Muazzam akıl oyunları göreceksin. Zaten reytingleri de toparlamıştı o bölümler.
Evet o dönem reytingini takip eden Memati öldü dizi batar demiştir :A Valla 162ten başlasam sorun olur mu çünkü Ersoy sonrası yok bende ve o sezonu seyretmek istemiyorum. Zaten Ersoylu sezon bile rezalet.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Evet o dönem reytingini takip eden Memati öldü dizi batar demiştir :A Valla 162ten başlasam sorun olur mu çünkü Ersoy sonrası yok bende ve o sezonu seyretmek istemiyorum. Zaten Ersoylu sezon bile rezalet.
Ersoylu sezon ve TNT sezonunun Vadiyle alakası yok bence. Hadi TNT bir nebze daha izlenilebilir ama Ersoylu sezon direk at çöpe gitsin :A

Yok sorun olmaz çünkü tema farklı :A 161'i de merak ediyorsan izleyebilirsin. Memati ölüyor sonuçta.