Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlıyor ?

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Kurtlar Vadisi Pusu 1 EYLÜL PERŞEMBE Günü Tntde başlayacak... Polat Ve Feller Artık Birlikte Çalışacakmış... Bundan Sonra Polat Karakteri Sakallı Olacakmış. Kaynak Dizi Reytingleri sayfasıdır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Polat'da yeni stile uydu ve sakal bırakacakmış ha. Behzat,Reşat falan filan çoğu sakallı bundan böyle Polat'da uyacak. Feller ile çalışacakmış orası ilginç olur yani. Feller'i bitirecek plan mı yapar artık bilinmez. TNT bu transfer ile reytingleri üzerine çekeceğini sanıyor olabilir. Evet, doğru reytingleri çekebilir ama tek problem herkes'de TNT olmaması.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Çoktan bitirilmesi gerekirdi bence Kurtlar Vadisi Pusu'nun... TNT'de bakalım başarılı olabilecek mi, bunu zaman gösterecek...

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
TNT için D-Smart'a ihtiyaç yok ki arkadaşlar karasal yayın var bende yalnızca çekiyor karasal yayından daha dar kapsamlı bir şey yok herkesde TNT var.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
TNT için D-Smart'a ihtiyaç yok ki arkadaşlar karasal yayın var bende yalnızca çekiyor karasal yayından daha dar kapsamlı bir şey yok herkesde TNT var.

Senin neden pc'nin başından kalkmadığın belli oldu.Karasal yayında acayip canım sıkılır.D-smart'ta Travel Living,Fx,Discovery Channel,Sinema kanallarına bakıyorum.Diğerleri acayip sıkıcı.Türk kanallardan izlenecek birşey yok malaasef.

Tnt Karasal yayında yok diye biliyorum ben.Ama sende varsa bilemeyiz OsmanAslan.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
TNT bende var vadi yi izlemye devam edecegim. Bazi arkadaslar vadi yine ayni olacak saniyor galiba ama bence bu sefer senaryo cok degisecek Polat bu sefer kizi icin mücadele edecek ve ayni zamanda kizi Feller in elinde oldugu icin Fellerin emrine giriyor galiba o yüzden bambaska bir sezon olacak :D