Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Yok

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34rcp44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

Ekranların en çok izlenilen dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yok. Reyting rekortmeni dizinin bu hafta aksiyon sahnelerinden oluşan kolaj bölümü yayınlanacak.
Yeni Bölüm ise 11 Nisan perşembe akşamı 20:00' ATV ekranlarında olacak.

Son düzenleme:
Kurtlar Vadisi Pusu 4 Nisan Perşembe akşamı yayınlanmayacak. Fenerbahçe-Lazio maçı nedeniyle dizinin yeni bölümü 11 Nisan'da yayınlanacak. Ama Kurtlar Vadisi'nin çok özel kolaj bölümünü 4 Nisan akşamı izleyebilirsiniz.

Perşembe maç olduğu için normaldir. Maç olduğu akşamlar Vadi tüyüyor.

Çok kritik bir yerde bittiğinde belli olmuştu zaten, bu sezonki 3 ya da 4. ara oldu.

Kaç hafta maç ile karşılaştı gereksiz kışkırtıcı mesajlar yazmayın.

olmadı bu keşke yayınlansaydı gelde kızma şimdi pana filme ara vermeden yayınlasanıza şu diziyi

- - - Ekleme - - -

y gazete yorumları okuyorum pana filme saydırmışlar iyide yapmışlar böyle yayıncılık anlayışı olmaz izleyiciyi enayi yerine koyuyolar

İntikam yükselecektir o halde

belliydi zaten olmayacağı ama olsun maçı izliycektim zaten

Kendileri için en iyisini yaptılar. İzleyiciyi bölmek yerine ara vermek çok mantıklı. Korkma gibi bir durum olduğunu sanmıyorum.

Furkan reyting işinden anlamasan hadi diyeceğim de sence maçın Vadi yokken her iki grupta da 15'den aşağı alma şansı var mı ?

İntikam'ın belirli bir izleyici kitlesi var. Ya maç her iki grupta açık ara fark yapacak, ya da İntikam zirvede yer alacak AB grubunda kıl payı, ama maçın zirvede yer alması daha doğru gözüküyor.

valla furkan yanlış anlama ama intikamın her iki grupta da hiç şansı olmadığı gibi açık ara olur

bence çekimler yetişmemiştir maç olduğundan geç başlar ya da 23 e kadar reklamsız giderdi

@XanTier hani milyon dolarlık sahnlere vardı nerdeler fb nin elenmesini mi bekliyorlar?.qu..qu.