Kurtlar Vadisi Pusu 293.Bölüm v2 Fragmanı

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Pana film sen napıyon saat 6 da fragmanı verip 6 saat sonra v2 yi çıkartıyon

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Fragman fena değil. Bugün sakin kafayla izledim tekrar :)

Anadolu Hocanın satranç üzerinden mesaj göndermesi falan öznelilen akıl oyunlarından ama aksiyona dair bir şey göremedim.

Gölge yine bölüme damga vurur. İlk fragmandaki Asya-Polat konuşmasını da merak etmiyor değilim :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Fragmana bak hey yavrum hey koskoca Vadinin düştüğü durumlara bak. Artık Polat ve Cahit Anadolu'nun yaptığı görünmezlik iksirini içip Gölgenin tepesine biner. Bu senaristler ayık kafayla mı yazıyor bu senaryoları anlamadım ben.

Hala gülüyorum ya görünmezlik iksiri nedir, diziyi Sihirli Annem'e evirdiler iyice :F :F

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Fragmana bak hey yavrum hey koskoca Vadinin düştüğü durumlara bak. Artık Polat ve Cahit Anadolu'nun yaptığı görünmezlik iksirini içip Gölgenin tepesine biner. Bu senaristler ayık kafayla mı yazıyor bu senaryoları anlamadım ben.

Hala gülüyorum ya görünmezlik iksiri nedir, diziyi Sihirli Annem'e evirdiler iyice :F :F

Senaryoyu cahit yazıyor gerisini sen düşün :) İyi bir oyuncu olabilir ama senaryosu 0! Kendini fazla ön plana atıyor

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060

ben izlemeden yorumlamama taraftarıyım batuhan bana gülünç gelmedi önce
izleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. fragmandada bir numara yok malesef birde bölümü bekleyelim bakalım ne olur:-):-):-)