Kurtlar Vadisi Pusu 280. Bölüm Fragmanı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Fragman biraz pasif kalmış lakin geçen haftaki kötü bölümden sonra bu bölüm daha iyi olacak ben bunu anladım.

Fragman da Gölge reis şov yapıyor [emoji2] tilki den sonra değer verdiğim ikinci kötü adam rolüne sahip oldu.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ben insanları bilinçlendirme konusunda @-KADİR- agaya katılıyorum. Belki reyting getirecek sahneler değil ama bölümden kesilme yapılacaksa gereksiz sahneler kesilebilir. Mesela; Anadolu, elif veya safiye sahneleri azaltılabilir. Bize kısa gibi gelen 5 dakikalık sahnelerde bile izleyiciyi eğitebiliriz ki ömer dede bunu küçük bir kıssa ile çok iyi anlatıyordu keşke ölmeseydi [emoji20]

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bu şekilde giderse aralıksız izlediğim vadiyi artık Kanal D'deki özetten takip edeceğim..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Burayı makbuz kestiğin esnaf dükkanı mı zannettin! Akacak bir damla kana gidecek parayı benden alacak bir Allah ın kulu yok! Patronuna söyle Polat Alemdar şerefsizlerin selamını almaz CANINI alır :D hey yavrum hey bu repliklerin raconları kalitesine bakarmısın şimdi zeynep in kedi sevmesini yarım saat izliyoruz
@DoğuEşrefoğlu aga pana film önünde kendini yakacaktın ya beraber gidip yakalım mı ne diyosun :D
gelmezsem adam değilim yürü gidiyoruz :D
ayyy en ondada @china_shangai sizlere gaz veriyor devam edin diye :F:F:F